Детска кухня

  • 2 130
  • 24
Здравейте,

Интересуват ме видовете детска кухня, които се предлагат от детските градини и яслите?

Както и коя за каква възраст на децата е?

Благодаря!
Виж целия пост
# 1
В София кухнята е млечна и е от навършени 10 месеца. В другите градове има и от по-малка възраст доколкото си сполням от писаното във форума.
Виж целия пост
# 2
Само да допълня инфото за София - има меню и за алергични дечица, освен стандартното.
А има и частни кухни, които разнасят храната по домовете.
Не пишеш от къде си. Дай повече данни за къде се интересуваш - така най-точно ще ти бъде отговорено Grinning!
Виж целия пост
# 3
В София не е ли от 9 навършени месеца? Лекарката днес ми даде бележка и каза като навърши 9 месеца да започна да давам храна от кухнята. Ние сме в Люлин 9.
Виж целия пост
# 4
трябва ли да се подава някаква молба за детската кухня предварително?
Виж целия пост
# 5
Зависи от кухнята. При нас (в "Западен парк") не искаха да се подава молба, но знам, че в някои други кухни искат.
Виж целия пост
# 6
Здравейте,

Чак сега влизам. От София съм. Питам, защото скоро ще разнасям кухня по домовете.

Кажете ми каква цена не би ви била в тежест, за да плащате, ако кухнята ви се носи до вратата?

Също така бихте ли се възползвали от подобна услуга?
Виж целия пост
# 7
Има значение каква ще е кухнята т.е.какво ще е менюто.Или само транспорт ще изпълнявате?!За цената може би нещо средно между държавната 0.85ст. на ден и частната 53лв. за месеца.Незнам колко се получава на ден ,но над 1лв.Значи например около 30лв. до 35лв. предполагам,че ще устрои доста хора.
Ще следя темата с интерес на нас ни предстои на есен да почваме кухня.В Лозенец сме.
Виж целия пост
# 8
мен вече ме е "страх" да си помислям за такива частни услуги - след като се консултирах с яслата, която е 180 евро + 100 лв транспорт, а и гледах предаването за частните училища - минимум 5000 лв. на година Shocked ...
иначе бих се възползвала от такава услуга, но да не говорим с "пъти" разлика от държавната - а и зима иде...
Виж целия пост
# 9
Аз също бих се възползвала от такава услуга есента , мисля че е много удобно
Виж целия пост
# 10
Мисля, че ако предлагате качествена и разнообразна храна много майки биха се възползвали от услугите Ви. Тук от време на време се появяват теми, в които майки питат дали знаем за частна кухня, която разнася храна по домовете в този или в онзи квартал.
Успех!
Виж целия пост
# 11
Здравейте пак,


Благодаря Ви за отговорите!
Имайте предвид, че нашата цел е да получавате качествена кухня на добри цени за транспорт.
Съвсем скоро ще е готов сайтът ни и ще ви го дам.

Все пак продължавайте да оставяте мненията си по моя въпрос. Те ще ни бъдат необходими.
Виж целия пост
# 12
tate bobi - сега е лято и всеки ден не е проблем да се ходи на детска кухня!

Ако сте готови до есента и зимата, си мисля че съвсем ще сте полезен за много мами Simple Smile

Успех и дано наистина сте на ниво  Flutter
Виж целия пост
# 13
Здравейте пак,


Благодаря Ви за отговорите!
Имайте предвид, че нашата цел е да получавате качествена кухня на добри цени за транспорт.
Съвсем скоро ще е готов сайтът ни и ще ви го дам.

Все пак продължавайте да оставяте мненията си по моя въпрос. Те ще ни бъдат необходими.

shte chakam podrobnosti i az,che mnogo me valnuva Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Наесен ме бройте и мен сред потребителите и на такива доставки.
Всяка цена по-ниска от бурканче зеленчуково или месно пюре за 3 лева + бурканче плодово за два лева на ден мен би ме устройвала  Grinning
Много скъпи хубавите пюрета, досвидява ми се чак, грях ми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия