Кмета на Варн си направи реклама на гърба децата от градините

  • 690
  • 9
Кмета на град Варна пусна съобщение във всички Варненски градини, че посещението на цирк Балкански на 23,07,08 то 17ч е безплатно за всички деца от градините и всеки родител може да заведе детето си. Оказа се че местата в цирка в уречения ден са  "само" холяда. Разбира се това са мн места но на фона на децата в детските градини на града................Другото което се оказа че на някой по глупави /като мен/ им взеха пари за вход а на други по големи тарикати не. Незнам дали ще има коментари по темата но мисля че не е редно да се лъжат така хората. Чувствам се унизена излъгана и за съжаление безпомощна. Някой може да каже да не си ходила но мисля че въпроса е принципен.

Ще се радвам да чуя мнения по въпроса.
Виж целия пост
# 1
Беки, чакай малко сега. Нали не очакваш в цирка да има безкрайно много места? Дори да знаех за прИмоцията, пак нямаше да го заведа, предвид очакваната блъсканица. Предпочитам да си платим билетче, но да ни е по-спокойно. И така и ще направим. А ти недей да се чувстваш чак пък унизена.
Виж целия пост
# 2
От г-н кмета на Варна нищо безплатно не искам да получавам Sick
Виж целия пост
# 3
Разбира се че не очаквам да има безкрайно мн места нямаше да ме е толкова яд и да се чувствам така ако бях останала на вън защото нямам билет а не да си купя и до мен да седи човек кой си е влязъл гратис и то пред очите на хората от цирка който казаха ми какво да направим. Може да звучи малко по детски на мене куклите на тебе парцалките ама като се прави нещо така показно да се прави така че да няма обидени.
Виж целия пост
# 4
да не говорим че аз бях с две деца и за едното ми искаха плащам щото то щяло място да заеме
Виж целия пост
# 5
http://news.varna24.bg/52472.html

 Hug
Виж целия пост
# 6
Беки, чакай малко сега. Нали не очакваш в цирка да има безкрайно много места? Дори да знаех за прИмоцията, пак нямаше да го заведа, предвид очакваната блъсканица. Предпочитам да си платим билетче, но да ни е по-спокойно. И така и ще направим. А ти недей да се чувстваш чак пък унизена.
Peace
и освен това...защо точно кмета да е виновен?  newsm78
Виж целия пост
# 7

Удобно но малко късно  Sad
Виж целия пост
# 8

 Peace
и освен това...защо точно кмета да е виновен?  newsm78
Щото, например, не кани моето дете, нищо, че е от семейство на изрядни данъкоплатци и собственици в тоя град, а кани държавно-градинските деца. А има и много други, но те не влизат в неговата графа, щото колкото места, толкова деца, другите-кучета ги яли. Надявам се, хващаш, че никой тук не дудне заради Балкански
Виж целия пост
# 9
Бре, за социално слаби семейства!  ooooh! И к'во, отиваш с бележка от социалните ли, що ли? Абсолютна недомислица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия