Вярно ли е че?

  • 3 162
  • 83
Първо бебе ще ми е ако трябва да бъда честна малко се притеснявам.Искам само да попитам на всички бременни майки ли им се гади и повръщат,защото при мен тези неща ги нямаше,а сега четох в една статия че всяка една бременна жена повръща и това било знак че бебето се развивало много добре.Какво искат да кажат с това че тези които не повръщат децата им не се развиват както трябва ли?Доста се притесних.
Виж целия пост
# 1
А не бива .няма за какво да се притесняваш.
Просто си късметлийка .
Къде си ги чела тези неща  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Разбира се,че не е вярно Thinking
Виж целия пост
# 3
Хаха, честно да ти кажа, аз винаги се радвам като ми се повръща, защото това е знак, че всичко е наред.
Но мисля, че няма значение, не се безпокой. Много жени въобще не им се повръща и си раждат здрави дечица.
Виж целия пост
# 4
И аз не съм повръщала, не са ме болели гърдите, не ми се е прияждало нищо необичайно. Бебето ми се развиваше съвсем добре.
Виж целия пост
# 5
Скоро в списание 9 месеца и из попаднах на такава тема с такъв отговор че е по-добре, но все пак там пишеше че бебето (организма) се предпазва от вредни за него вещества, което според мен която съм имала такова неразположение е само да ни успокои тъй като има моменти в които се шашка ме от толкова  Sick...не смятам че бебето не се развива зле само от това ако трябва да се съди...спокойно има много като теб щастливки които сега си бутат здравите красиви бебчета  bouquet
Виж целия пост
# 6
Михаела, няма такова нещо, изобщо не се притеснявай. На мене почти постоянно ми се гади , но досега съм повръщала само три пъти тази бременност и веднъж предната. Когато сестра ми тръгна да ражда каза че не е усетила че е бременна - нито и се повдигаше, нито повръщаше, нито имаше киселини, нито я боляха гърдите, а племенника ми е едно абсолютно добре развито дете .
Радвай се на бременноста си и на финала и ти пожелавам едно здраво бебче  Hug
Виж целия пост
# 7
Не е вярно.
Виж целия пост
# 8
Не е вярно NaughtyНа мен само един път през цялата бременност ми се догади и не повръщах дори тогава.
Виж целия пост
# 9
Това за мен са пълни глупости. Аз никога не съм повръщала и през цялата си бременност съм се чувствала перфектно. Единствено към края вече ми тежеше  корема което е напълно нормално. Синът ми е на 5 месеца и е много здраво и жизнено дете. Не трябва да се притесняваш. Един съвет от мен не чети много литература защото ще те обърква. Аз така в началото четях книги статии и изпаднах в паника и започнах да си мисля че всичко което чета се случва с мен  и бебето. спрях и всичко беше ОК, задоволявах любопитството си за бременността само във женските форуми и пак без да прекалявам, наблягах на разходките,  срещи с приятели и имах една спокойна и лека бременност.
Виж целия пост
# 10
Не ми се е гадило и не съм повръщала нито при първата нито при втората си бременност.
Виж целия пост
# 11
Не съм повръщала по време на бременността. Тоест, ако трябва да бъда честна, повърнах един-единствен път. Беше някъде към петия месец, когато реших да си измия зъбите, след като съм закусила  Rolling Eyes. Гадеше ми се умерено - като си миех зъбите, и от някои по-силни миризми, като, например, парфюма на мъжа ми.
Виж целия пост
# 12
с дъщеря ми никога, ама никога не ми се е повръщало, живо и здраво си е детето, на пет години е вече. Бременна съм в шести месец със второ момиченце и също никога досега не ми се е пригаждало и т.н. И киселини не съм имала никога
Просто организмът ти е по-адаптивен към промените в тялото ти - това е.
Виж целия пост
# 13
Даа, всъщност истината е, че приказките "това значи, че с бебето всичко е наред' когато ти се гади са за психологическо успокоение на майките с тежки бременности, да има за какво 'да се хванат' и по-лесно да преживяват неразположенията. Всичко е до организъм.
Виж целия пост
# 14
Абе няма такова нещо. Аз като не съм повръщала, пък ела да видиш какъв зрдав мъж имам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия