Не е много приятно

  • 7 847
  • 102
Момичета това го видях в един друг форум и направо останах с отворена уста.Това е сайт за инструкции как да се ражда в къщи самостоятелно , без лекар или акушерка, само със съпругът.
http://unassistedchildbirth.com/
Не мисля , че е много  приятно за гледане , после ( поне при мен ) асоциациите са много неприятни, затова не знам дали мамите които все още очакват свойте бебета да гледат.
А това е саит в които чрез снимки е показано раждане в димашни условия.
http://www.nandu.hu/English/Childbirth/Csenge100/csbirth01.htm
Виж целия пост
# 1
хехе, ами няма да отворя линковете, щом са неприятни...а ти защо ги пускаш? Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да,докъде стигнахме-в 21 век да се ражда така! Cry
Накъде върви тоя свят!  newsm78
Виж целия пост
# 3
В Холандия знам, че това е масово срещана практика, раждане в домашни условия, под инструкциите на акушерка.
Снимките от втория линк са страхотни! Невероятни са!

Сега ги догледах докрай. Невероятно е. Посредата на хола, един басей, бащата се е справил повече от чудесно и акушерката е тръгнала незабелязано за да остави майката и таткото да се отдадат напълно на щастието си.
Момиченце, което се вижда ясно от снимките в 7-ма част как захапва зърното на майката на 10-тата минута след раждането. Тоест непосредствено след появата си на бял свят.

Ейй, много мерси за тези линкове. Страшно впечатляващо.
И друг път са пускани подобни линкове, и тази Тема не е първата за раждане у дома, но тук историята е показана много хубаво.

Мерси много.  bouquet
Виж целия пост
# 4
 Аз пък, не виждам нищо лошо, да се ражда в къщи, знам че така практика има и в Англия, все пак бремеността не е болест и когато няма усложнения и родилката и мъжът и са подготвени, не виждам проблем.
 Не съм отваряла линковете, че нямам време, но от както съм родила изпитвам голямо умиление, да гледам раждащи жени Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Разгледах ги! Не ми стана неприятно,а дори ми беше много интересно. Wink
Виж целия пост
# 6
Оле ,такъв натурализъм направо ме втрещява #CrazyТо всичкото добре ,ама не мислят ли тия хора ,че може да има усложнения и тогава newsm78,гордия татко ще има да се пули Shocked.Не сменям аз родилния дом пред нищо!
Виж целия пост
# 7
на мен ми хареса. Не бих родила в къщи, но определено не виждам нищо неприятно
Виж целия пост
# 8
Абе 'айде бе....ще раждам вкъщи...в кой век живеем  smile3537, да ида с кравичката на полето, може да е още по-хубаво  perko  Експерименти с живота на детето си не правя  Naughty
Виж целия пост
# 9
Аз исках точно така да родя - в басейна в къщи, но мъжа ми ме разубеди (за добро) и родих по същия начин но в клиниката.
Снимките представят абсолютно достоверно целия процес. И при мен се държа на разстояния акушерката, почти незабележимо. Остави ме сама да водя раждането и почти не се намеси.
Изживяването е страхотно, след като забравиш болката.
И не виждам нищо неприятно в снимките.
Това е най хубавия и най труден миг в живота на една майка и едно дете!
Виж целия пост
# 10
Какво грозно видяхте тук Thinking
Няма по-красиво нещо от раждането, а когато е в домашна атмосфера и майкта е по-спокойна и уверена, какво лошо има?

Ако имам трето дете и възможност не бих се замислила за раждане в болница или за престоя след това Sick
Виж целия пост
# 11
На мен също много ми харесаха снимките от втория линк.
Припомнох си чувствата които ме владяха по време на раждането
на синът ми.
И аз не бих посмяла да раждам в домашни условия, но пък
снимките са страхотни Grinning
Виж целия пост
# 12
Не мисля ,че е грозно ,но се поема голям риск.Нещата винаги могат да се усложнят,дори и да няма индикации за това.
Виж целия пост
# 13
Снимките са страхотни! Невероятни са! Не видях нищо неприятно! Гледала съм снимки на раждане в болнични условия и далеч не беше толково чисто и красиво като това!

Бебчето е прекрасно Hug!
Виж целия пост
# 14
Много хубаво е показано всичко, само дето предпочитам да има И лекар наоколо  Wink

А от първия линк мъника дето захапал цицката на статуята е върха  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия