Ползвали ли сте услугите на детективка агенция?

  • 1 447
  • 9
Попаднала съм в една доста нелепа ситуация, която ме кара да се замисля дали да не наема детектив. Не става въпрос за доказване на изневяра  Mr. Green и за това се чудя има ли смисъл да се захващам с такъв вид агенция и ще имам ли полза. Видях, че повечето на първо място сред услугите си са поставили доказването на изневяра, със снимки, проследяване и др. такива и оставам с впечатлението, че май главно с това се занимават.
А и не знам какви са им цените, но не очаквам да са лесни за преглъщане.
Някой да има опит, идея или информация?
Виж целия пост
# 1
Нямам опит.
Каква е нелепата ситуация в която си попаднала?Не бих се занимавала с подобен вид разследване,можеш да си причиниш само главоболие.
Виж целия пост
# 2
Аз пък бих ползвала.ако се наложи да!Мисля че има доста професионални детективи вече.Дано помогнат и успех!
Виж целия пост
# 3
Аз бих се захванала с такава агенция, но зависи от ситуацията. Имам телефони на едни момчета в Пловдив обаче, които се занимават и с други нещица освен разкриване на изневяра. Цените не знам какви са им, защото не съм ги ползвала лично все още.
Виж целия пост
# 4
изобщо не знам има ли детективСка агенция във Варна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Тц.
Ако се налжи,ще действам сама ,обаче. Мисля,че имам талант Flutter
Виж целия пост
# 6
Имам приятел, който ходеше с момиче, работещо като секретарка в такава агенция. Вземаше огромна заплата, за да стои в офиса и вдига телефоните. Това хубаво, но разследваха и приятеля ни и с кой се среща и къде ходи и т.н. Нещо момчетата се бяха взели прекалено насериозно.
Такива като тях не бих ползвала за такива услуги(то едва ли бих допряла до там). То после няма откачване.

Виж целия пост
# 7
Не. Но искам да работя в такава.

Предложения?
Виж целия пост
# 8
Да ползвала съм.
Виж целия пост
# 9
Имам приятел, който ходеше с момиче, работещо като секретарка в такава агенция. Вземаше огромна заплата, за да стои в офиса и вдига телефоните. Това хубаво, но разследваха и приятеля ни и с кой се среща и къде ходи и т.н. Нещо момчетата се бяха взели прекалено насериозно.
Такива като тях не бих ползвала за такива услуги(то едва ли бих допряла до там). То после няма откачване.

Хм, а аз мисля, че са били професионалисти. Естествено, че са длъжни да разследват контактите на секретарката си, ако не искат да изтича информация. Елементарно е.
Ако знаете навремето как разследваха хората, които искаха да работят в системата на МВР и МО... До девето коляно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия