Някой да е ходил тук?

  • 1 322
  • 11
http://hotel.balneohotelpomorie.com/. Ще съм благодарна ако има някой да сподели за този хотел.
Виж целия пост
# 1
Лично аз не, но мои приятели ходиха миналата година, тази година пак ще ходят. Доволни са много от процедурите. Други конкретни неща не помня, но след като ще повторят и тази година, следователно им е харесало много.
Виж целия пост
# 2
ние резервирахме и на 24 август стартираме  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз не съм, но шефката ми ходи преди няколко седмици и беше доволна. Каза, че не е луксозно, но е приятно, а процедурите били много на ниво. Пак иска да повтори есента. Peace
Виж целия пост
# 4
Мъжът ми ходиха на семинар там. Много им беше харесало. Според думите му е било страхотно.
Чудно ми е какво ли е лукс според шефката на Azaf - искрено питам, не се заяждам  Hug.
Виж целия пост
# 5
В една от темите за СПА имаше отзиви.
Ако не се лъжа DIVA беше споделила впечатления от този хотел.
За мен това е лукс и поне на снимки много ми харесва.
Само дето не ми се връзва посещението на такова място в комплект с детето.
Лъха ми на романтика и активен мързел.
Виж целия пост
# 6
ние резервирахме и на 24 август стартираме  Simple Smile

и да споделиш, моля.

Чудно ми е какво ли е лукс според шефката на Azaf

и на мен така...

Лъха ми на романтика и активен мързел.

супер точно  Peace
Виж целия пост
# 7
...
Чудно ми е какво ли е лукс според шефката на Azaf - искрено питам, не се заяждам  Hug.

Нещо подобно:
http://www.booking.com/hotel/cz/reshotelalchymistprague.es.html? … 8111b6cd26a4a7218
Не е в БГ, но е фаворитът й в момента.
 Peace



Виж целия пост
# 8
azaf - мерси, че задоволи любопиството ни  Blush

Мисля, да не коментирам хотела на шефкатата ти... най-малкото стилът на обзавеждане е доста различен в 2та хотела, да не говорим, че единия х-л в централно европейска столица).
Виж целия пост
# 9
...
Мисля, да не коментирам хотела на шефкатата ти... най-малкото стилът на обзавеждане е доста различен в 2та хотела, да не говорим, че единия х-л в централно европейска столица).

Разбира се, не върви да коментираме вкусовете на някой друг. Всеки от нас си има определени неща, които му харесват или не. Дадох пример само - в отговор на любопитството ви.
Пряко наблюдение и от 2-те места нямам и няма как да сравнявам. Sunglasses
 Peace
Виж целия пост
# 10
Моя приятелка ходи там тази пролет и остана доста очарована от мястото, както и предоволна от процедурите. А и като познавам вкуса и предпочитанията й, трябва местенцето наистина да е добро, за да изкаже въодушевлението си.
Виж целия пост
# 11
изглежда много хубаво на снимките Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия