Аквапарка между Равда и Несебър

  • 27 992
  • 16
Знам че има 2 аквапарка единият е м-у Равда и Несебър а др. на Сльнчевбряг
Някой посещавал ли ги е?
Какви са цените тази година?
Кой от двата е за предпочитане?
Виж целия пост
# 1
Здравей, не съм ходила тази година, но смятам , че този който е на Равда е много много по хубав от другият! Ние лично бяхме много доволни от там, искарахме страхотно!
Виж целия пост
# 2
Аз пък съм ходила само в този в Слънчев бряг миналото лято, а другият го виждах отвън и според мен този в Слънчев бряг е по-хубав, по-голям и с повече разнообразни съоражения. Колкото за цени не помня точно, но беше нещо от порядъка между 25-30 лева, отделно там има кафета и заведения за бързо хранене, защото не позволяват внасяне на храна. Има си транспорт.
Виж целия пост
# 3
За този, който е до Слънчев Бряг цената за възрастен беше 30 лева, а след 17.00 ч. имаше някакво намаление. Деца до 90 см бяха безплатни, а за по-големите не помня, защото стигнахме само до чуденето дали ще го мерят нашето точно , че е с два см отгоре Laughing
Но така или иначе не ходихме, защото освен, че ни идваше малко скъпо, атракциите не ми направиха кой знае какво впечатление на картинката (имаше няколко вида пързлки, лодчици, скачалки и др.под, но за 60 лева ми се сториха малко). Накрая и малката се разболя та остана на заден план. Определено обаче този до Слънчев Бряг е по-голям и има повече неща. Иначе в самия курорт, до един от хотелите точно до търговската улица има също аквапарк и цената е наполовина. По-малко неща има, но можеш спокойно да пуснеш малките да щуреят докато си пиеш бирата в някой бар с free hour.
Виж целия пост
# 4
boto а може ли по подробно да обясниш къде е този аквапарк
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че този до Слънчев Бряг е по-хубав, по-голям е, по-разнообразен, има повече съоръжения. Цените не си спомням, но помня че вътре беше скъпичко. Но аквапарка си заслужава отвсякъде, супер е Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Ние ходихме на този край Равда началото на юли, не е лош.
Цените са 30 лв. за възрастен, дете под 130 см плаща ако не се лъжа 16 лв., но ползва само детските атракции.
Иначе за големите има доста неща - като цяло парка не е голям, вероятно е по-малък от този на Слънчев бряг, обаче персоналът беше много любезен, имаше пиратско шоу в 13.00 часа, след това в 15.00 часа пак някакво шоу.
Храната вътре е скъпа, не се разрешава внасяне на такава отвън - една кола напр. беше 3.50 лв.
Аз лично съм доволна, детето вилня, накефи се, имаше един кристално чист басей за плуване само, шезлонги имаше достатъчно.
Ако ви интересува нещо по-конкретно - питайте.
Микробусчета те карат безплатно до там и обратно - по определен маршрут са, но минават през целия Несебър, Слънчев бряг и т.н.
Виж целия пост
# 7
Здравейте момичета.Струва си да посетите аквапарка между Равда и Несебър.Може да разгледате в www.aquaparadise-bg.com.Атракциите никак не са малко.30лв. е за деня за възрастни.  За 4 членно семейство има намаление от 20%.През 15 мин. има бусове, които обикалят Несебър-Аквапарадайс-Равда.Освен това вътре има ресторант, пицария и сладоледена къща. Всеки ден от 13 часа има специална програма и много игри.
Виж целия пост
# 8
А имаш ли право да напускаш аквапарка и после да се върнеш
Виж целия пост
# 9
Да, можеш да го напускаш и да се връщаш. При влизане всеки клиент получава специален часовник, и чрез който става заплащане в заведенията.
Виж целия пост
# 10
А какво означава, че не дават да внасяш храна отвън? Багажа ли ти проверяват? Аз по принцип винаги се движа с  0.5л. бутилка минерална  вода (режимът ми го изисква), а ако съм с малкия бутилките задължително са две.
Виж целия пост
# 11
Да, не се разрешава никаква храна и напитки. Ами вътре за какво са тези заведения?Нали и те трябва да имат оборот.
Виж целия пост
# 12
Багажа не се проверява точно по начина по който си мислим. Но не може да стане като на плажа все пак...Като видите обстановката ще се съгласите,че грозно изглежда отстрани да се яде на кърпата, може да се замърсят и басейните.
Виж целия пост
# 13
За мен аквапарка в Слънчев бряг е по-хубав и определено е по-голям и с повече атракции.
Виж целия пост
# 14
Според мен човек би си изкарал добре и на двете места стига да е с добра компания и добро настроение. Колкото до атракциите- и на двата са от порядъка на 20тина. Друг е въпроса дали човек би добил толкова смелост,че да ги пробва всички. Едно цунами например доста ще ви изплаши. Така,че многото бройки атракции не ви гарантират добро прекарване. Важна е нагласата за такова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия