левкимия

  • 7 260
  • 9
Здравейте милички българки пръснати по-.цял свят .
Имам син с Мускулна Дистрофия  и от 2 месеца съпруга ми е с остра м.левкимия .
Някой знае ли някой някаде да се излекувал от тези болясти ?
Моля ви помогнете ми да спася живота им -нямам си никой освен тях и те мен .
(Влизах и като е36 но имах проблем с влизането и се рег .наново)
Чакам с нетърпение отнговорите ви !
Виж целия пост
# 1
Съжалявам че не мога да ти помогна с инфо само искам да ти дам кураж и ще се моля за теб и твоето семейство Praynig
Виж целия пост
# 2
Теди, при левкемиите не се говори за излекуване, а за ремисия - неналичие на болестта към момента на изследването. От кой точно вид левкемия е болен мъжът ти (над 100 са)? Има ли шанс да го изведете на лечение в чужбина? Според лекаря на дъщеря ми, едни от най-добрите болници и с най-богат опит са във Франция.
Желая ти много сила!!!
Виж целия пост
# 3
Здравей tedi15,
Моите искрени съчувствия за семейството ти! Голямо изпитание предстои пред него. Не губи надежда нито за миг!!! Всяка болест може да се излекува, така, както и може да се появи.
Най-горещо ти препоръчвам да разгледаш този институт: http://hippocratesinst.org/AboutUs.aspx
Там се лекуват хора с най-различни дегенеративни състояния и ги обръщат до степен, че няма и помен от заболяването. Познавам лично хора, които са били там.
Моля те, разгледай им сайт-а, пиши им за твоя конкретен проблем и ги питай как могат да ти помогнат. Те се намират във Флорида, но за здравето и живота няма измерения. Искрено вярвам, че там ще ти помогнат.
Имам още доста информация която мога да ти дам, но не ми се иска да те затрупвам сега и си мисля, че ако човек се съсредоточи в едно определено място - по-добре да вложи цялата си енергия там. Така че, погледни Hippocrates и вярвай ми - те могат да ви излекуват!!!
Може да ми пишеш на maria.komitska@yahoo.ca и да ми задаваш всякакви въпроси които те вълнуват. Също и ако искаш да ти пратя още информация като статии и т.н.
Виж целия пост
# 4
Здравей Теди,

много съжалявам за това,което изживявате цялото семейство  Hug
Напоследък силно се интересувам от Германската Нова Медицина,според която левкимията(както и мн други заболявания) са всъщност оздравителен процес на организма.
Изпращам ти темата и горещо ти препоръчвам внимателно да я прочетеш.

Прегръщам ви силно и ви пожелавам кураж:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276180.0
Виж целия пост
# 5
недейте да ходите при д-р алайков - хематолог, в св. анна ( бивша окръжна)
Виж целия пост
# 6
Здравей Теди,много съжалявам за това което ви е сполетяло,искам да ви успокоя,но не мога да го направя по никой начин. Моя братовчед също е от Добрич, казва се Слави на 23 години е,сигурно ще се запознаете там, просто там всички рано или късно се засичат, а може и да си помагате. Освен да се въоръжиш с търпение, друго незнам какво да те посъветвам. Всичко е много индивидуално за всеки случай - зависи от типа на левкимията,зависи и от това дали химиотерапията ще действа по-някакъв начин. За някой действа и влизат в ремисия,за други не действа. Мисля че ще ви трявбват доста финансови средства, знаеш храна не осигуряват. Незнам за София,защото за нас е трудно и тук да се лекува Слави, защото неговото семейство е в много тежко фин.състояние, баща му падна от един строеж в добрич и е на легло с два оперирани крака, само майката работи, а средства са необходими за храна,лекарства. Ние живеем във варна и помагаме с каквото можем, най-вече с храна,защото и нашето фин,състояние не е цветущо. така че за София вобще не може да мислим,освен това се практикува така лежат в болницата, после ги пускат за 20 дни и пак в болницата, редува се вкъщи в болницата и така, дано при вас химиотерапията да има ефект-само това се моли. Знам колко е тежко - освен братовчед ми там се лекува  и майката на моята приателка - тя се казва Роза. Вобще с ужаса и трагедията сме до болка познати. Сега започваме да събираме средства за трансплантация, но сумата от около 200 х.евро ми се вижда непосилна. ние пари за път и храна едва осигуряваме, пък камо ли нещо друго. трябва да те предупредя,че рано или късно те - болните се променят в лоша посока - характер- изпадат в депресии, стават егоисти,започват да обвиняват близките си за това което ги сполети, но можем да ги разберем и да не им се сърдим, въоръжи се с доброта само. ще поддържаме контакти. Това е засега. тежко ми е като говоря.
написах го тук,защото кутията ти на лични е пълна.
Виж целия пост
# 7
е36 ... съжалявам че ти пиша по такъв повод! Не съм много запозната,но зная,че има много излекувани(или ремисия...както каза другата потребителка)и един от многото е моя близка приятелка! Така,че никога не губи надежда! Успех и целувки!
Виж целия пост
# 8
zornitsa 
 
Благодаря за отговора .Със Славчо се запознахме още с пристигането във Варна даже бяхме и в една стая .Той е един от най-силните между всички там и силен опимист -дано си остане такъв .от него научихме много неща .още на 2 ден изпратихме едно момче от нашата стая и той много трудно го прие .Момчето беше много младо и най коварното че в този момент му вземаха и парите който имаше .Братовчет ти Славчо вдина голяма врява но парете така и не излязоха На цялата трагедия на блиските му това беше капак .Така запачна пристоя ни в Варна .После пак посрешнахме Славчо и го изпратихме за Добрич и ние все там.Той ни вдъхна много сила да е жив и здрав.Мога да напиша романи за там -хематология Варна
Благодаря на всички който се включиха за кураж или съвети .В сряда или в Четвъртък пътувам за София до някаде се оправих със среща с завеждащия на клиничната хематология -в момента е в чужбина и се връща на 30 .08 мисля да се свържя и с Бобев .Също да отида и в Дървиница да вида как е там положението .


jkaterina  не мога да открия адрес или телефон на този германски лекар в Германие ще ми е най-лесно .
Надявам се да открия най-точния адрес на който могат да помогнат на съпругами -той единствения човек който действа положително на сина ни .
Виж целия пост
# 9
Теди,

за съжаление в България няма лекар,който да практикува тази медiцина.По света също не са много и ако ги има,до колкото знам я практикуват малко тайно.Всъщност тя не е официално призната,дори е преследвана тъй като ако стана достояние на масите,силно ще ограничи огромните финансови постъпления на фармацевтичните компании.

Знам,че това може да звучи твърде конспиративно и да не се вярва на много от вас...

Теди,ако имаш време попрочети малко от статиите,можеш да пишеш и на Christian,ще видиш мненията му в темата.Той със сигурност би могъл да ти помогне с някакви насоки.

Пращам ти топла прегръдка  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия