Втора употреба

  • 17 655
  • 171
Та да ви питам купувате ли си дрехи втора употреба?Казвате ли откаде сте с ги закупили?А обувки?Имам приятелка,която пазари не само на себе си но и на детето си от такива магазини.Наш семеен приятел пък се облича само от такива магазини.Аз,бях си взела една блузка веднъж и толкова.Не че ми пречи просто в пътите когато съм влизала не е имало нищо интересно.
Виж целия пост
# 1
Ами ние само от такива магазини си пазаруваме
Виж целия пост
# 2
Не, не купувам дрехи и обувки втора употреба.
Първо, че не ми е приятно да давам пари за носени дрехи и второ, влизала съм няколко пъти в такива магазини под влияние на приятелки, които ми разправят колко страхотни неща имало там,но нищо не съм си харесвала.
Виж целия пост
# 3
Не, не купувам.
Виж целия пост
# 4
Не съм редовен клиент, но съм попадала на забележителни винтидж дрешки в тези магазини. Любимата ми пола е от такъв магазин.
Виж целия пост
# 5
В мола няма такъв магазин.  Mr. Green

Сериозно: не, не го правя. Чувала съм, че там има и дрешки с етикетите, знам, че дори не са фалшиви, но не го чувствам като мой вариант. Вчера, например, от разпродажба в Бенетон, купих на сина си уникални дънки за ... 25 лв. Защо ми е да не пазарувам от марковите магазини (не дизайнерските, марковите!)???
Виж целия пост
# 6
Отдавна не беше пускана подобна тема.
На кого му пука от къде си пазарувам, та периодично да се осведомява.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265616.0
Виж целия пост
# 7
Ох, аман вече!  ooooh!
Честно казано, писна ми от подобни теми, чиято цел е да оплюем някого, който се осмелява да яде, спи, пие, облича, ходи, седи, лежи и (щях да пиша пърди, ама няма, нали съм културна...  Whistling) различно от нас. В очакване едно стадо да заблее ужасено, но и самодоволно "Уууу, аааа, пу, не ги е срам!"
Оставете хората да си живеят живота, както искат. Какво ви пука кой къде и защо си купува вещите, щом не ви бърка в здравето с това?
Има жени, които и с дрехи втора употреба изглеждат като кралици, има и такива, които и в най-скъпите и маркови парцалки изглеждат като дрипли. Въпрос на самочувствие и... още нещо.
Виж целия пост
# 8
Не, не купувам.
Но много обичам разни vintage неща - да разглеждам, главно. Имам и някои предмети, малки, които живеят втори живот с мен. Има едни магазини при нас, в които се продават разни изхвърлени от хората неща - предмети, мебели... мога да прекарам цял следобед в зяпане.
Виж целия пост
# 9
"Бременях" с няколко такива дрешки.  Laughing
Купувала съм и преди.
Не съм фен , но периодично / на няколко години/ ме заглождва любопитсво, влизам и естествено излизам с торба дрехи.
Обувки не купувам  Naughty
Потвърждавам, че съм попадала на изключително стилни и качествени неща в такива магазини Peace
Виж целия пост
# 10
Като бях бременна само оттам си купувах дрехите. Сега също пазарувам от такива магазини, но по-рядко. Проблемът за мен не е, че дрехите са носени, а че са нахвърляни в едни кошове, а на мен ми липсва въображение и ако една дреха не е изгладена и закачена на манекен, не мога да преценя как изглежда в действителност. Иначе стоките от такива магазини обикновено са маркови и по-качествени от тези, които мога да си позволя. Никога не ми се е случвало дреха, купена от такова място, да пуска при пране, често са от немачкаеми материи.
Виж целия пост
# 11
Какво означава "vintage неща"?  Blush
Виж целия пост
# 12
Нямало е тема, дали си купуваме от фабричните
продажби, дали си купуваме от антиквариатите,
дали взимаме на съседа изхвърления гардероб и
изкорубената спалня, или ни стига само жена му.
Виж целия пост
# 13
Че,то живеем живот втора ръка. Thinking
Мъжа ми е втора ръка. Crazy
Къщата ми е втора ръка. Mr. Green
Дрехите ми са втора ръка. Whistling
Аз съм втора ръка. Sunglasses
Всичко е втора ръка вече! Mr. Green
Виж целия пост
# 14
... дали си купуваме от антиквариатите,
...
Да, да и после да ме обявят за сноб, ако кажа, че купувам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия