Кърмене и настинка - как се справяте?

  • 353
  • 3
В това ужасно топло време, мойта бебка хвана настинка. Запуши нослето - ужас! Не може да суче. Докато го отпушим, доста си поплакаме. Сложих й първо няколко капки кърма, докато таткото вземе от физиолог. разтвор на Чико. Оправихме се за момента, но все още има хрема и ме хваща страх всеки път когато  наближава кърмене. Мисля, че днес и малко кашля. Какво да  правя. Без лекарства, please.
Не знам как да я обличам подходящо. Може би я навличам и като духне вятър... Confused Вашите бебчета босички ли са вече?
Виж целия пост
# 1
Моето бебче е босо вече повече от 2 седмици. Времето е прекалено горещо за чорапки вече. Не се чуди, а директно ги сваляй Wink

Колкото до сополите, щом и кашля едва ли просто е настинала. Не че искам да те плаша, но "простудните" болести както ги наричаме ние са си обикновени вирусни инфекцийки.
Бих те посъветвала за такова малко бебче да се обърнеш към хомеопат, за предпочитане класически.
Аз така лекувам моята Тони и предвид, че постоянно е изложена на контакт с неоздравяващия Close батко почти не и усещам болестите. Изключвам последното и разболяване, когато баткото беше с пневмония, а при нея се появи бронхит и аз от страх да не се обърнат нещата и дадох антибиотик, за което вече съжалявам Sad
Виж целия пост
# 2
Дано да се размине, Jade! Аз все се надявам на чудотворните свойства на кърмата. Като хапва кърмичка, дано да оздравее бързо. Тя няколко пъти се окашля сутринта, но сега не забелязвам. Дано да е лека настинка, че като се притесня - кърмата наполовина. Как да намеря педиатър - хомеопат? Услушвам се, разпитвам, но не съм попаднала на такъв.
Виж целия пост
# 3
Как да намеря педиатър - хомеопат? Услушвам се, разпитвам, но не съм попаднала на такъв.
Може и да ти е малко трудно. Те по принцип педиатрите не всички са лекари, пък ако го търсиш и точно с педиатрична специалност ...Thinking
Но, ти си се ослушвай де, може пък да се намери такъв в Пловдив.
Успех Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия