Коя детска градина в Пловдив да избера?

  • 893
  • 5
Здравейте, мами от Пловдив!
Скоро ще трябва да се ориентирам за детска градина, в която да запиша малкия. По принцип живея в К. Париж, но съм се насочила към 3-4 градини и бих искала да споделите мнение, ако можете - от личен опит или споделени впечатления. Градините, на които съм се спряла, са "8 март" в К. Париж, "Люляк" на бул. "Ив. Вазов" и "Малкият принц", както и една нова градина, която все още се строи, но докато дойде времето да тръгнем смятам, че ще е готова - строят я в момента в двора на училище "Яне Сандански" в К. Париж и ще бъде градина+ясли. За 8 март напоследък чувам оплаквания от материалната база, за "Малкият принц" пък мненията са много различни - като се почне от това, че това е базова градина, може би най-добрата в града и т. н. и се свърши до факта, че постоянно те муфтят за пари, спонсорство и т. н., а и личните ми впечатления са, че там са само децата на "каймака", така да се каже, а аз не искам да насаждам снобарско мислене у детето си, ако това наистина е така. Бихте ли ми помогнали със съвет?!
Виж целия пост
# 1
Мога много да напиша, но няма да го направя.
Единствено което мога да кажа, че проблем с базата на осми март няма. Проблемът, ако за някой е, е, че децата спят в едно и също помещение и играят. Който си мисли че като леглата са малко встрани и не се отварят, че не се прашят и въздухът е по-чист, приятни илюзии.
Виж целия пост
# 2
Ок, а какви са впечатленията ти от п ерсонала на градината?
Виж целия пост
# 3
Мога да говоря само за нашите госпожи - страхотни са и заради това избрах градината
Ходи около 2 седмици на сборни групи, първата беше с три госпожи и трите бяха ОК. Втората седмица случихме на по-хард госпожа, която пак беше ок, но моето иска подход...
която и градина да избереш, преди всичко трябва да видиш госпожите.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти!
Аз познавам само една от госпожите в тази градина - Адърска, но не знам работи ли още там. От нея впечатленията ми са страхотни!
Виж целия пост
# 5
Както ти каза Каспър - гледай госпожите. Поинтересувай кои ще бъдат на групата, в която би тръгнало твоето дете и спрямо тях направи своя избор.

Аз от изброените градини имам преки впечатления само от "Люляк" - не съм доволна изобщо  Tired няма да разказвам отново защо.
Но пък съвсем скоро една майка изказа суперлативи точно за тази градина  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия