Окръжна болница - София /Св. Анна/

  • 902
  • 2
Дами, понеже все още не съм се спряла на място за раждане, ще Ви тормозя с въпроси за раждане в Св. Анна в София. Бившата Окръжна болница. Стаите как изглеждат, не че искам снимки, но все пак условията какви са? Колко са мамите в една стая? Бебетата къде се намират? Родилната зала оборудвана ли е за разни възможни случаи (дано не се е налагало някой да го разбира лично)? WC клетките по 2 на етаж ли са?
Понеже миналата година бях на 6-тия етаж в същото заведение, но не планирах точно тогава да се мултиплицирам, а и не беше подходящ момента за подобно нещо. Съответно опита ми да мина напряко през родилното отделение остана без успех. Само че горе си беше мизерия отвсякъде погледнато. И въпреки това съм с относително добри впечатления от по-голямата част лекарите.
Касае ме основно мнението на мами, които скоро са раждали или са имали познати, които са родили там. А също и такива, които са проучили нещата, за да раждат в близко бъдеще.
Много Ви благодаря за загубеното време да ми отговорите.
Виж целия пост
# 1
Здравей,Рони.Моето мнение е доста "старо",но се надявам,че ще има и други,които да споделят.Родих там на 04.03.04г.вечерта в 23.54 и тъй като нямаше места по стаите ме сложиха в постоперативна.Преместиха ме около обяд на другия ден в стая,където бяхме 4 майки, и около 16ч.ми донесоха бебчо.В стаята нямаше топла вода и когато трябваше да се измия тичах за вода от стаята на акушерките.Тоалетната беше ужасно мръсна,а в банята се стелеше цигарен дим през който нищо не се виждаше #Crazy.Вечерта Наско много плака,а аз не знаех какво му е и към 3 отидох да повикам сестра от неонатология да го види.А тя като се развика "Лигли с лигли,а като се приберете вкъщи кого ще викате?".Само,че аз не бях в настроение и като я насметох #Cussing out.Помолих и ме изписаха на 48 час.Но като цяло нямам лоши спомени fiuuuuuu.Само дето сега не мисля да раждам там, е поне засега- не мисля,че то нищо не се знае.
Виж целия пост
# 2
С тъсачката по думте "Окръжна" или "Света Анна(Ана)" ще намериш доста неща, изписани по твоя въпрос - мнението за съм го писала доста пъти и не бих искала да се повтарям само ще кажа, че  и 10 деца да родя все ще е там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия