Плажът на Ахелой?

  • 10 476
  • 3
Поразгледах, но не открих такава тема. Затова искам да попитам хубав ли е плажът на Ахелой. Примамва ме добрата оферта на Маринакейп (рекламата по ТВ, а и тук има линк в горния десен ъгъл). Реших да поразгледам в галерията, но плаж изобщо не  се вижда. За мен е особено важно да има хубав пясъчен плаж, със спокойно море, синът ми  на 3 години и това е решаващо при избора на хотел.
Виж целия пост
# 1
Реших да поразгледам в галерията, но плаж изобщо не  се вижда
Ами защото плаж в Ахелой почти няма ...
Виж целия пост
# 2
На Ахелой имаше нещо като  плаж само по времето на комунизма.. Mr. GreenСега такъв  няма ..(задигнаха пясъка Mr. Green)има някаква мизерна плажна ивица ( черен и отвратителен пясък с миди ),но на къмпинг Ахелой  и по моему не става за деца...Преди две години едвам вкарахме моторната лодка в морето ,камо ли децата да пуснем да влязат... В смисъл ,че вълни ,камъни и т н ..
Този комплекс ,който рекламират изглежда  наистина чудесно,но ....повечето хора искат море с хубав плаж,а не басейни,макар и добре изглеждащи и старателно оформени..
Това ,обаче е моето мнение и ако все пак се спрете да почивате там ,ще е най-добре да ходите на Сл .бряг на плаж,което пък обезмисля цялата история някакси..
Братовчет  ми има хотел в Ахелой,който пълни с немски туристи всяка година,но ги извоза до Сл.браг на плаж и ги връща..така ,че незнам...ти си реши...
А селото иначе е супер тъпо и почти няма нищо ,освен един два магазина и поща...както и магарета ,които реват и кокошки..някой обаче намират това за очарователно.. Wink
 Peace
Виж целия пост
# 3
Ами в селото сигурно няма плаж, защото докато сме в къмпинг Ахелой, на нашия плаж идват всички почиващи от там.Е да, пясъкът не е  "ситен, златен", ние ходим от две-три години там, не е черен с миди, просто...пясък. И е пълно с деца. Забавленията са извън Ахелой, това е един от плюсовете-тихо място, но много близо разположено до по-свежи откъм забавления места. В близост има Аквапарк... Несебър, Поморие, в Равда също има култови кръчми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия