Какво да сложа на стените в спалнята ?

  • 1 872
  • 6
Здравейте мамчета, може ли да ми дадете съвет какво да сложа в спалнята на стените защото са прекалено голи, дали това да бъдат картини и то какви или гоблени или може би някоя уникална нова идейка за нещо, ново и красиво и интересно ! Стените са две, едната е над спалнята а другата точно срещу нея ( между прозореца и вратата ) Снимката е панорамна за по добро пояснение .Ето я и снимката на моята спалня, дайте съвети и идеи ! http://new-photo.hit.bg/Untitled-1.jpg
Виж целия пост
# 1
Мисля, че стените ти са достатъчно ярки, за да слагаш каквто и да е по тя Моите са в различен цвят, всяка една и също нямам нищо окачено.
Виж целия пост
# 2
От шарени картини нямаш нужда, но някакви пластики по стената или нещо едноцветно ( примерно в тъмно кафяво, черно и т.н.) Зависи какъв е стилът, който предпочиташ.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз също не бих сложила нищо на тези ярки стени Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравей, едната ни стена в хола е точно такъв цвят. Сложили сме литография в бяло и черно и много хубаво стои, ефектно и стилно е. Бих избрала картина в черно и бяло или бяло и кафяво - нещо по-хм...геометрично. Wink
Виж целия пост
# 5
Можеш да сложиш пана от двете страни на леглото или по средата - бамбуково пано напр. или текстилно също с графични мотиви. Може стената да се изрисува също с графики - не изцяло, а просто като акцент и рисунката да преминава от едната стена на другата - има добри варианти в темата за стикери за стени.
Можеш да сложиш рафт и да сложиш разни неща на него - декоративни...
Виж целия пост
# 6
И а съм на мнение, че стените са достатъчно ярки и нямат нужда от допълнения. Ако все пак смяташ, че е прекалено "голо" може да сложиш някаква етажерка (май го има предложено) в черен или тъмно кафяв цвят (разбира се ако си ходи с мебелите, на снимката не се виждаха).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия