пречистване след антибиотик

  • 6 325
  • 13
Детенцето ми,което е на четири годинки се разболя от скарлатина и 11 дни бе на антибиотик Аугментин във високи дози.Притеснявам се,че доста сме претоварили организма и ми се иска сега да й го пречистя по някъкъв начин.Какво ще препоръчате-пробиотици,витамини,диета или друго?
Виж целия пост
# 1
Бих препоръчала пробиотиците на Аква Сорс-Бифидус и Ацидофилос.
Виж целия пост
# 2
От Баховите цветни есенции може да се използва "Зелена Ябълка", води се под номер 10.
Виж целия пост
# 3
Много диня и сок от червено цвекло.
Виж целия пост
# 4
От Баховите цветни есенции може да се използва "Зелена Ябълка", води се под номер 10.

Това знам и аз от хомеопат! Подкрепям от личен опит!
Виж целия пост
# 5
Баховите есенции са добри, но няма как да наваксат липсата на пробиотиците. А те са първата бариера за чужди бактерии.

Дай бифидус и ацидофилус.  От киселото мляко не е достатъчно. Тези на Аквасорс наистина са добри. Ако и маш проблем с доставката, тук има доста момичета, които биха направили услуга.  Hug
Виж целия пост
# 6
  Конституционалното му хомеопатично л-во. 
Виж целия пост
# 7
Лимони
домати
И двете пречистват черния дроб.
Виж целия пост
# 8
аз съм пила пробиотика на Саностол
Виж целия пост
# 9
След дълго лечение с АБ на дъщеря ми препоръчаха Женоверин. Дава се за възстановяване след заболяване и възстановяване на минералния баланс.
Виж целия пост
# 10
Сок от грейпфрут,червено цвекло и много , много вода.
Виж целия пост
# 11
И аз съм за ацедофилус и бифидус на аква сорс, които помагат и да не се разболява детето и по нататък. Предпазва и помага за чревни вируси.javascript:void(0);javascript:void(0);
Виж целия пост
# 12
Аз ти препоръчвам Laktal Forte - Лактал форте - на Херба медика - съдържа - 3 щама - Lactobacillus acidophilus,Lactobacillus Bulgaricus,B.Bifidus - една опаковка стига за 2 месеца.

Виж целия пост
# 13
Благодаря за съвета, ще пробвам и от тях Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия