Развали се тъпата помпа Авент

  • 1 099
  • 17
Едно от тези "вентчелистчета", или както там си ги наричат производителите, се скъса по ръба и сега не прави вакуум добре, следователно - не засмуква добре и в крайна сметка не върши работа...   Close  Аз по принцип вече не я ползвам, но когато ми се запуши каналче (като днес например  Sad), залагам много на изцеждането... Някой да е имал същия проблем с помпата Авент? А да знае откъде мога да намеря резервна част?
Не ми се дават 70 лв. за нова помпа, пък и ги нямам де... Още повече, че вече не ми е така необходима, както в първите месеци...
Какво да правя сега?!
Виж целия пост
# 1
Продават едни колектори за кърма на Авент
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=1270
- струват 17 лв., та те имат силиконова част с венчелистчета, същата като на помпата.
Виж целия пост
# 2
А пробва ли без тази част изобщо?Има майки, които не я харесват и си джарат без нея...Помпата си работи и без силиконовия накрайник, наистина.
Виж целия пост
# 3
В моята си има и резервно. Дано не се налага. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Продават едни колектори за кърма на Авент
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=131&products_id=1270
- струват 17 лв., та те имат силиконова част с венчелистчета, същата като на помпата.

Ама верно ли са същите?  Thinking Щото приличат (поне на картинката), ама ако не пасват съвсем, пак няма файда... Ти пробвала ли си ги на помпата?
Виж целия пост
# 5
А пробва ли без тази част изобщо?Има майки, които не я харесват и си джарат без нея...Помпата си работи и без силиконовия накрайник, наистина.

Това звучи обнадеждаващо... Трябва да пробвам.
Виж целия пост
# 6
Абе слагах си ги на гърдата, май са едно към едно, ама чак утре вечер ще мога да ти кажа, че днес няма да съм си у дома, а помпата не е с мен. Ако не бързаш, утре вечерта ще ги пробвам и ще ти кажа. Но ми изглеждат напълно съвместими, а пък ако ти текат гърдите са супер за събиране на кърма.
Виж целия пост
# 7
Абе слагах си ги на гърдата, май са едно към едно, ама чак утре вечер ще мога да ти кажа, че днес няма да съм си у дома, а помпата не е с мен. Ако не бързаш, утре вечерта ще ги пробвам и ще ти кажа. Но ми изглеждат напълно съвместими, а пък ако ти текат гърдите са супер за събиране на кърма.

Много ще съм ти благодарна!  Praynig
Виж целия пост
# 8
Помпата си работи и без силиконовия накрайник, наистина.

Да, така е, пише го и в инструкциите към нея и съм го пробвала.
Виж целия пост
# 9
Предлага се като резервна част, но трябва да звъннеш в представителството на Авент. Струва 9 лв., но е възможно вакум да не става заради другата, бялата гумичка (тя е 2 лв.). Аз си ги купувах и затова знам. Офисът им е до Сточна гара и ако решиш най-добре е с помпата да отидеш там.
Аз лично я ползвам без силиконовия накрайник.
Виж целия пост
# 10
Може да има в училище "Ма-ма", те продават Авент неща и то на доста сносни цени май. Може и там да звъннеш да питаш.
Виж целия пост
# 11
но е възможно вакум да не става заради другата, бялата гумичка (тя е 2 лв.).

ВАКУУМ НЕ СТАВА НАИСТИНА ЗАРАДИ БЯЛАТА ГУМИЧКА!!! ... А тази силиконова джаджа е за да "масажира гърдата, както когато бебето суче"...
Наистина можеш да ползваш помпата и без нея!!!
Виж целия пост
# 12
попата не е ли в гаранция още?най-добре иди в представителството на авент и там да помагат
Виж целия пост
# 13
попата не е ли в гаранция още?най-добре иди в представителството на авент и там да помагат
Ами да, нали има шестмесечна гаранция!!!! smile3506
Виж целия пост
# 14
Не знам за гаранцията, но наистина работи и без накрайника (е, малко е натъртващо усещането, но става...). Няма да се занимавам да търся накрайници...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия