В METRO не пускат деца под 7г.

  • 4 699
  • 84
Вие може и да знаете от някъде, но аз не знаех за това го споделям  #Cussing out Преди седмица се дигаме аз, мъжът ми детето от Слънчев Бряг и отиваме в Бургас  целенасочено да пазаруваме в МЕТРО за детето и за нас.Така стига ме на паркинга жегата беше страна търсим пазарска количка, малката я носеше баща и, казаха ни отвътре да си взема п.к. влизаме и една ЛЕЛЯ ни казва с детето до тук, аз не разбрах в първият момент и се огледах видях детски кът и механично тръгнах натам,но този момент виждам че няма аниматори , бавачки или каквото и да е било, и питам как да я оставя, ЛЕЛЯТА ми казва с единият родител а др. да пазарува, "ПОЛИТИКА НА ФИРМАТА ", не ми обясни изобщо, че може с кенгуру или слин( а аз имам кенгуру в колата ) и така ние си тръгнахме 60 км за ПОЛИТИКА НА ФИРМАТА С ЛЮБЕЗНА ЛЕЛЯ НА ВХОДА ! #2gunfire #Crazy
Виж целия пост
# 1
Така е , не пускат.
И това не е от вчера.
Виж целия пост
# 2
Фирмена политика, това е положението.
Виж целия пост
# 3
В Метро в София не пускат от доста време.Детето беше на 10 месеца/сега е на 3 години и 2 месеца/,когато ни отказаха дори с кенгуру да ни пуснат вътре.Това е положението,фирмена политика наистина.Все пак магазнина е тип склад,имат си право.
Виж целия пост
# 4
Явно за първи път пазарувате от Метро.
Всеки, който е ходил поне веднъж, знае, че деца под 7 г. не се пускат.
Виж целия пост
# 5
На всяка брошура го пише!
"Достъпът на деца под 7 години не е разрешен от съображения за сигурност!"
Не е виновна "лелята". Имат си правила, които трябва да се спазват  Naughty
Виж целия пост
# 6
В Метро в София не пускат от доста време.Детето беше на 10 месеца/сега е на 3 години и 2 месеца/,когато ни отказаха дори с кенгуру да ни пуснат вътре.Това е положението,фирмена политика наистина.Все пак магазнина е тип склад,имат си право.
Интересно , нас с кенгуру не са ни върнали никога. newsm78 ThinkingПазаруваме 2 пъти в месеца.
Виж целия пост
# 7
ние влизаме с кенгуруто
Виж целия пост
# 8
аз работя там и мен не ме пускат с малката ПОЛИТИКА НА ФИРМАТА  Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
аз работя там и мен не ме пускат с малката ПОЛИТИКА НА ФИРМАТА  Crossing Arms

Това е напълно нормално - в хале с непрекъснато движение на кари, как да си гарантират хората, че някое дете няма да пострада? И после да се четат по вестниците и да плащат обезщетения.
Виж целия пост
# 10
С кенгуру да, но свободно щъкащи деца и деца в колички не пускат.
От както Метро са стъпили в БГ им е такава политиката.
Виж целия пост
# 11
Така е! Не пускат с малки деца. Сега не ходим в Метро - има доста по-приятни места за пазаруване. В Метро освен че ми е неприятна атмосферата за пазаруване, наистина е опасно с тези непрекъснато сновящи мотокарчета.
Виж целия пост
# 12
а, здрасти mama_desy:)
И какво се чудиш и дивиш. Това е политика, не от вчера.
Виж целия пост
# 13
Влизала сьм с малкия в Метро-той в кошницата за кола,а кошницата в коли4ката за пазаруване.
Виж целия пост
# 14
... В Метро освен че ми е неприятна атмосферата за пазаруване, наистина е опасно с тези непрекъснато сновящи мотокарчета.

Е, каква атмосфера очакваш в склад за пазаруване на едро? Идеята е там да се пазарува за някакъв дребен бизнес, а не да се осигуряват условия за семейна разходка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия