Разтопена пластмаса върху котлон

  • 6 064
  • 7
Върху котлона на печката ми сложих пластмасова тавичка за сервиране и разбира се,не съобразих факта,че той все още не е изстинал от готвенето.
Още докато беше топло изстъргах голяма част от пластмасата, но остана още доста по котлона.
Пробвах с препарати за печки,но ефект-нулев. Дайте съвет.
Виж целия пост
# 1
пекчата с керамичен плот ли е или от тези обикновените
ако е с нагревателна плоча просто остави да изгори, но разтвори широко прозорците
Виж целия пост
# 2
От тези обикновените е. След като почистих колкото можах,след няколко часа го включих пак ,но миризмата е ужасяваща.След 5 минути го изключих,но тези бели петна от пластмасата остават.
Виж целия пост
# 3
Предполагам, че петната ще изчезнат с времето. Ние бяхме оставили така пластмасова тавичка и малкия пуснал котлона Shocked. Добре, че отидохме за нещо в кухнята та видяхме какво става. Пластмасата беше станала като вода в частта над котлона. Ние сме със стъклокерамичен плот, но не се изчисти от раз. В процес на употреба на котлона с времето следите изчезнаха Simple Smile.

п.п. Следващото, което малкият разбойник стопи на същото място беше фритюрникът, барабар с една хавлиена кърпа. Слава Богу, че не се подпалихме!
Виж целия пост
# 4
С времето ще изчезнат !!!
Аууу Мелодия трябва много да внимавате с този сладък пакостник
Виж целия пост
# 5
Кофти ситуация.С каквото и да го чистиш все ще мирише,но с времето ще се оправи.
Виж целия пост
# 6
И на мен ми се случи Twisted Evil  ...остъргах каквото можах, но остана малко, което с течение на времето се "изпари" като се включваше котлона. Просто пусках абсорбатора всеки път защото миришеше.

Сега вече не личи нищо.
Виж целия пост
# 7
Аууу Мелодия трябва много да внимавате с този сладък пакостник

Ами вече печката я изключваме от контакта Simple Smile.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия