сарафово

  • 1 342
  • 4
здравейте
направихме си резервация за един хотел в сарафово,тъй като чухме хубави отзиви за там,но искам и вашето мнение Hugкак е плажът там,чисто ли е,има ли хубави места за развлечение/ресторанти и тн/
има ли наблизо аквапарк?
благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Сарафово е квартал на Бургас. Била съм там преди няколко годинии не беше нищо особено. Хубави заведения нямаше и плажа беше с доста водорасли, но пак казвам това беше преди години. Надявам се да се променили нещата.
Виж целия пост
# 2
Има ресторанти, кафета, дискотека. Аква парк има между Равда и Несебър и в Сл. бряг. Също в Бургас на плажа има Гранд Акватория. Плажът е хубав.  Peace

Сарафово е квартал на Бургас. Била съм там преди няколко годинии не беше нищо особено. Хубави заведения нямаше и плажа беше с доста водорасли, но пак казвам това беше преди години. Надявам се да се променили нещата.

Нормално е да има водорасли, защото юли - август те растат. Но това е по цялото черноморие  Peace
Виж целия пост
# 3
Последните 5 години сме все на Сарафово.На нас ни харесва,спокойно е,не е претъпкано с народ,плажната ивица е широка,добре уредена.В новите хотели-застроени в посока Несебър- има дискотеки,вие в кой ще отседнете?
Виж целия пост
# 4
Веднъж сме били на почивка в Сарафово. Беше ужасно. Няма хубав плаж, няма никакви развлечения наоколо. Предимство е само близостта на Бургас, където можеш да се разходиш в Морската градина.

Лично аз мисля, че ако искаш нормална и сносна почивка, това не е точното място.

Единственият ми мотив да почивам отново там би бил, ако баба ми живее наоколо. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия