Зъби,алергия или какво?

  • 877
  • 1
Здравейте,доктор Слънчева! Пиша ви отново,защото няколко дена след като и мина така наречената лятна шарка отново и се появиха обриви -по ръцете,краката,корема,гърба,лицето и отзад на врата.Досега ни поставиха какви ли не диагнози-скарлатина,строфулус,лятна шарка а сега и алергия към насекоми,но от кои не знам.Възможно ли е тези обриви да са от зъбите?За строфулуса разбрах,че е алергия към шоколад,ягоди и други видове храни,но аз почти не съм и давала,само колкото да опита,яде от детската млечна кухня и това е.Не съм и давала нещо с което не е захранена.Моля ви дайте ми съвет,сигурна съм,че никакво насекомо не я е нахапало,защото обривите изглеждаха като ситни пъпчици разпръснати по цялото тяло като при шарката,но  нямаше температура,нито червено гърло или настинка.Кожният лекар каза,че не било шарка със сигурност,тогава какво е и как мога да разбера от какво има алергия.Предварително ви благодаря и се надявам да ми отговорите.
Виж целия пост
# 1
За съжаление в тази малка възраст много трудно се поставя диагнозата и исе открива причинителя на алергията. Може да е от някакъм нов прах, бебшки шампоан, крем или сапун. Можете да се консултирате с детски кожен лекар.
Ако е алергия е добре да давате пет дни поне Ериус по 3 мл. сетрин на гладно и да миетет детето с шампоани за проблемна кожа- например на Ексомега или подобна медицинска детска козметика.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия