Кървене след пробен кюретаж

  • 1 874
  • 2
След като цикъла ми не спря 10дни и направих кръвоизлив със съсиреци,ми предписаха лечение с Дицинон и Метергин за 5 дни -намаля но не спря и се наложи пробен кюретаж.
Доколкото разбрах идеята беше така да се земе материал за изследване и да се спре кървенето.Обясниха ми, че 2-3 дни след процедурата ще има кървене,но ето вече станаха 5 дни и още има TiredПия 2 пъти на ден АБ проти винфекция...
Нямам болки,не е обилно ,но е ярко червена кръв,кояно е слузеста и около обяд се увеличава...
Изследванията ще са готови след 5 дни/10 дни от кюретажа/,тогава имам и контролен преглед.
Мислите ли че това кървене е нормално?
Моля споделете как е било при вас ако сте правили  Hug
Виж целия пост
# 1
Не е нормално, на мен са ми правили 2 пъти и не установиха причината за кървенето. Може да е хормонална причината при теб.  Трябва да посетиш и ендокринолог, специалист по полови хормони. Не са никак полезни тия кюретажи, не се подлагай отново, ако ти предложат.
Виж целия пост
# 2
Спокойно, този кюретаж не е като при аборта, не се остъргва лигавицата изцяло! Прави се по-скоро да се спре кървенето и да се вземе материал за изследване. При всеки периода на кървене е различен - казват, че до седмица след това е нормално да има кървене.   Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия