преносима кошара MAG INGLAND

  • 1 622
  • 7
Харесах си такава кошара в едно списание, но не намирам отзиви за нея в нета. Моля ако имате наблюдения да споделите. 
Виж целия пост
# 1
За кошарата не знам конкретно, но честно казано нямам добри впечатления от техните стоки.
Виж целия пост
# 2
Всички кошари вършат една и съща работа. Ако ти харесва вземи я, какво толкова пък. Peace
Виж целия пост
# 3
beba28  ko6arata e mnogo gotina.az imam koli4ka na tazi marka i sum mnogo dovolna.ko6arata q ima v magazin штъркел.
Виж целия пост
# 4
Beba, душа, моята приятелка има такава, и днес и аз взех. От Щъркел. Собственика ми е приятел и каза че е много добра. Така че взимай смело! Нашата е синьо и оранжево, общо са 4 цвята.
Виж целия пост
# 5
Наитина,всики кошари са еднакви.Аз само мога да кажа за нашата Кенгуру,че на второто сгъване и разгъване механизмите й блокираха и се наложи да се поправя и сега си стои само разгъната,неможе да се сгъва вече.Така че май пак до късмет идва въпроса...
Виж целия пост
# 6
Кошарата е  чудесна, имаме я от август и сме пътували доста с нея, няма забележки като механизъм. Доста здрава е - все пак летяхме със самолет и вероятно доста са я хвърляли, но не видях дори драскотина  Laughing Така че, купувай спокойно  Peace
Виж целия пост
# 7
ОООоооооо ми аз одавна я купих Grinning много съм довола! Даже в момента бебо си спинка вътре ползвам я постоянно не само за път. Някой ако иска да я взима  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия