83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!

  • 14 212
  • 283
         

                       

                                                 

                     
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
 
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ 
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода 
 Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:

 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu

Ако някой иска да го добавя в списъка да ми метне едно ЛС! Hug
Виж целия пост
# 1
Първа Laughing smile3533
Виж целия пост
# 2
Риен, на мен ми дадоха една брошура с наставленията да си я прочета с "разбиране" и по нея да се изпитваме...като в училище Rolling Eyes

И мъжът ми много се смя на онази джвъчка, която го удостоверява, че е немец...Каза, че ако си бил взел германка цял живот щял да живее в неведение каква националност е. Бе, Байерн!!!

Аз олепих някаква ангина. Температура уикенда и налепи по сливиците. Снощи от чиста лакомия ометох де що сладолед беше останал в хладилника и кеф - всичките бацили се гътнаха от студ и днес пак съм човек Mr. Green .
Нападнаха ни и някакви гадни оси. Отивам да си браня детето...Минахме и италианките, а? А аз си мислех, че там са най-голямите лапацала. Срам, срам!
Виж целия пост
# 3
Ще се броим ли? Втора  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Айде и аз пльос Mr. Green
Виж целия пост
# 5
4ико не може да брои  Laughing
Виж целия пост
# 6
а какво стана къде, защо, кой не може да брои, аз докато си изпия кафето и вие сте почнали нова тема. Пльос непльос и аз съм тук  Laughing
Виж целия пост
# 7
И мъжът ми много се смя на онази джвъчка, която го удостоверява, че е немец...Каза, че ако си бил взел германка цял живот щял да живее в неведение каква националност е. Бе, Байерн!!!

За нищо ги нямате вие паспортите в Байерн hahaha
"Документ- това звучи гордо"... но не и в Байерн Laughing
А за потвърждаване на адреса и името, вписани в паспорта, пак ли доказателства искат Wink? Щом данните за гражданство са само предположение, предполагам и улицата и номерът, вписани в него, ще са само фермутунг, че може би живееш на този адрес Laughing
Виж целия пост
# 8
Тук е ад!
Вчера беше задушно и жегаво, вечерта се изсипа порой. Валя из ведро до 3 ч., познайте колко съм спала.
Днес пак е жега и още по-задушно. Разхождамм се с вентилатора из нас. Иначе рискувам да уцеля пода с физиономията си. Да не говорим как ще се разпльокам по бременен корем.  hahaha
Да не казвам, колко работа имам из къщи, а двете природни бедствия са у нас.
Искам ваканцията да свършва!!! Praynig
Виж целия пост
# 9
Аааа, кой се оплакваше, че времето в Германия му било студено? То не мой така, и .... докрая, и душата в рая Naughty
Виж целия пост
# 10
А, пакостнице, аз досега кротувах. Ама това снощи не беше за издържане. Да оставим настрана, че не мога да спя от 10 дена насам. Просто ми идва нанагорно вече.
Ти шси додиш и ша ма видиш за кво рива като мома англичанка. Joy
Виж целия пост
# 11
Вечи,а аz искам на6ата да почва  Praynig ОЩе 4 дена до ваканцията и 9 дена до тръгването ни  Crazy
Татяна,аz точно го написах и пуснах и пред мен Сърафата писала. Но тя е се брои  Mr. Green Нали най_горе пак е тя  Wink А и оЩе ми е въzпален синуzита и ме боли главата,не мисля както трябва  Rolling Eyes
Тук не мога да кажа,че са кой zнае какви жеги. 27 градуса са си съвсем прилични zа Üли.
Е,пак публикуван отговор и после не мога да броя   Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Сърфи, дали няма да те затрудни да ми я копираш тази брошурка...
Ей, всемирна гадост. съвсем ми се прецака DVD-CD лауфверка. Изваждам от джеба една праисторическа псувня - Ша е.., Ша е... много ме е яд.Иначе намерих тъкмо 2 супер диска с общо 4 касети на jöcker и кво сега? Даже на себе си не мога да ги копна. Безобразие!
Сърф, ще се опитам да направя на рар, всичко което е на компютъра ми и да ти метна емайл.
 Мисля си ,което напоследък не ми се отдава много добре,  ако не стане да изпратя Usb stick, пък вие ще ми го върнете с вашата музика. Ако изобщо си струва приключението.  Thinking
Чико, къде забиваш?
Виж целия пост
# 13
Риенски, аz не искам ни УСБ ни рар, нито мога да ти предлагам такива екстри. Имам обикновени дискове които мога да ти копвам, не ми се zанимава първо да ги превърна в не zнам си какви файлове и пр., сорри   bouquet
Виж целия пост
# 14
На Сърфи - една голяма бира, задето в тая жега ни направи нова тема!

Гледам, гражданството бистрите, да хвърля и моите 20 цента опит.

Този Arien-Nachweis не е само за Бавария, не се заблуждавайте, имаше  го и при нас. Моят мъж изпадна в амок, когато му казаха, че трябва да  направи списък с адресните регистрации на баща си, който от 20-ина години е покойник. Идеята е всички адресни служби да дадат обратна информация, че въпросният човек не се е отказвал от немското си гражданство /т.е. че не е скрит евреин или дезертьор по време на ІІСВ например/.  Разровихме кокалите на бедния човек, срам, а когато аз попитах защо не искат проверяват и майките, служителят ми обясни, че еманципацията и правата на жените /разбирай - значението на жените изобщо/ е започва от 80-те години насам и нямало как да се проследи - от което моят мъж за втори път изпадна в амок. Подобна беше реакцията и на всичките ни приятели, колеги и роднини, явно бундесрепубликата не държи да афишира идеята за чистата раса.

Така че пригответе се за пълно сваляне на гащите, този път не само вашето семейство, но и на родата до второ-трето коляно. И знайте, че дори да вземете гражданство, паспортът ви ще носи шифрована информация за вашата натурализация. Това важи и за децата ни, впрочем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия