Слаби капиляри

  • 3 227
  • 8
Момичета,знаете ли каква може да е причината за много слаби капиляри по цялото тяло на малко дете?Какво може да причинява спукванията им без причина(удар)????Надявам се някоя от вас да може да ми отговори Cry!!!
Виж целия пост
# 1
Чакам и аз с нетърпение някой да се включи ,защото и моето дете от бебе е със слаби кръвоносни съдове.
Виж целия пост
# 2
Чакам и аз с нетърпение някой да се включи ,защото и моето дете от бебе е със слаби кръвоносни съдове.
За съжаление проблема е сериозен,но все още диагноза няма Confused CryНадявам се тук да открия някой,който се е сблъскал с подобно нещо!Твоето детенце има ли поставена точна диагноза?
Виж целия пост
# 3
Ами тя беше задушена в родилния дом.Беше с тежка асфикция и в следствие на това и се получиха тия капилярчета.Мислех че ще се махнат ,но вече 4 години си стоят и дори нарастват.Има по бузите и гръбчето.
Виж целия пост
# 4
При малкото слънчице,заради което се интересувам  ту се появяват ,ту изчезват и няма никакви други проблеми.Супер жизнена , енергична и не се спира на едно място LaughingИнтересува ме каква може да е причината за проблема Cry
Виж целия пост
# 5
Кога и се появяват и колко време се задържат?На кои места  илизат по-често?
Виж целия пост
# 6
Кога и се появяват и колко време се задържат?На кои места  илизат по-често?
Появяват се от време на време по телцето,но не знам точно на ки места EmbarassedДавали са на детенцето кортикостероиди .Като ги взима , няма проблем,но спре ли ги ,можеби седмица след това се появяват отново CryТова знам.
Виж целия пост
# 7
 smile3529 Weary
Виж целия пост
# 8
Синът ми е със слаби капиляри в носа.Понякога кръвта тече като река.Ужасно е.Лекарите ме"успокояват",че някои хора са с този проблем през целия си живот.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия