спешно ми трябва добър солариум в София?

  • 10 916
  • 27
момичета, моля помагайте. спешно ми трябва добър солариум в София, моля ако някой е ползвал това лято да сподели? Не ме интересува ценат, само са е качествено. мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Пробвай солариума с софия сити мол, срещу хотел хемус  Simple Smile
Но внимавай за колко минутки се излагаш, защото аз доста лошо изгорях, въпреки че посещавах цяла зима друг солариум, по два пъти седмично и по 15 мин. В мола изгорях за 10 минути.


Виж целия пост
# 2
По-голямата част от солариумите са едни и същи, в последните години инвестираха сериозно в нови "машинки". Доволна съм от солариума на ул. Иван Вазов и студио beauty for ever на Витошка 96 май беше
Виж целия пост
# 3
Аз също съм доволна от Bauty for ever на Витошка.
Виж целия пост
# 4
Да ви кажа няма да си взема пак карта за соларното студио дето е до нас. Много ми е удобно, но имам чувството например че хоризонталния солариум е яко амортизиран. Днес като бях въобще не нагряваше лампите отдолу. Замислих се в такъв случай какви ли са останалите лампи. Имам останали 10 мин и вече не съм сигурна дали ще ги ползвам.

Търся добро студио в района на Стефан Караджа/Хаджи Димитър или Младост 1. Може и някаде по пътя между двете.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Тони, една колежка е много доволна от соларно студио точно в Младост. Утре сутринта ще я  питам. Hug
За НАдежда мога да препоръчам Савана Peace
Виж целия пост
# 6
Аз май много не разбирам от солариуми, но съм доволна от тези в http://www.upibeautyandspa.com
кв. Изток...
Виж целия пост
# 7
Аз също съм доволна от Bauty for ever на Витошка.

 newsm10 и аз съм за него - много е хубав!
Виж целия пост
# 8
Тони, питах за Младост 1. Моята приятелка много е доволна от студио "Ехнатон". Срещу блок 13 А Hug
Виж целия пост
# 9
Аз май много не разбирам от солариуми, но съм доволна от тези в http://www.upibeautyandspa.com
кв. Изток...
Аз вече 2 години ходя там,доволна съм Simple Smile
Виж целия пост
# 10
аз ходя в Редута в соларно студио New Vision i съм много доволна, машините са като в beauty for ever
Виж целия пост
# 11
Май има и още едно Beauty for ever, но не съм сигурна.
Виж целия пост
# 12
Тони, питах за Младост 1. Моята приятелка много е доволна от студио "Ехнатон". Срещу блок 13 А Hug

Мерси Джени  Hug
Близо до офиса ми е Simple Smile
Виж целия пост
# 13
мерси много момичета на всички.
Виж целия пост
# 14
Аз съм страшно доволна от Palm Beachв квартал Гоце Делчев. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия