ССК 2008 - търсим спешно транспорт за книги от Издателство "Фют"-София

  • 1 466
  • 27
Издателство "Фют" отпусна определено количство книги във връзка с провеждането на ССК. Проблемът обаче е,че нямаме транспорт, с който да извозим книгите и списанията от там!Адресът им е в Полиграфическия комбинат на Цариградско шосе!Входът към Издателството е от към ул."Николай Ракитин"№2.
Книгите трябваше да се вземат днес - такава беше уговорката,Но възникна проблем с транспорта.Така,че моля софиянки за съдействие Praynig - Утре трябва да се вземат книгите.След като се вземат вече ще се разпределят за трите града- София,Пловдив,Варна Peace
Най-важното в момента е кола, за да се вземат Confused
Виж целия пост
# 1
Бръмбазела писа в нашата тема. Аз съм човекът с колата. Утре сутринта мога да ги взема. С кого да се уговарям?
Виж целия пост
# 2
Саморасличе ще пише след мъничко Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Здравей, в Издателството ми казаха,чеу всичко е готово за взимане и само ни чака. Като се отиде трябва да се търси за контакт Лидия Гурова. Ще ти дам телефона си на ЛС да ми звъннеш ако има нещо Peace Ще ти дам и телефона на Лидия Гурова Hug
Виж целия пост
# 4
Много ли са книгите, ако да - има ли кой да ги пренесе до колата? И като ги взема какво да ги правя? Няма ли да има някой от вас там?
Виж целия пост
# 5
За книгите - знам, че списанията са около 70-80броя, книгите също не са малко. Там има хора, които се занимават специално със склада. Не вярвам да откажат да помогнат за товаренето. След като ги вземеш, ще се види първо какво е количеството - после, който отговаря за София - предполагам Хедра - ще ги разпредели или другия вариант се пусне питане кой има свободно време да ги разпредели.
Виж целия пост
# 6
Саня благодарим за транспорта   bouquet Това, което е нужно да се направи след като се вземат е да се отворят и да се разпределят за 6 града и да се разпратят. На Хедра трябва да се дадат тези за София, на Саморасличе да се пуснат за Варна, на Бу за Пловдив, имаме и адресите за Русе, Габрово и Свищов. За Варна, София, Пловдив и Русе по равна бройка като по-големи градове, за Свищов и Габрово по-малко.
Виж целия пост
# 7
След като ги взема кога, на кого и къде да ги закарам? Ще очаквам някой от вас там.
Ако откажат да товарят няма да се получи, най-малкото няма да съм подходящо облечена. След това отивам на бач.
Виж целия пост
# 8
ОК, лято, значи тр да ги оставя на този, к ще разпределя и изпраща. Ще се надявам да е там, тр да уговорим и час.
Виж целия пост
# 9
Саня сега търсим човек, ще ти пишем малко по-късно ок ли е?
Виж целия пост
# 10
ОК, чакам да се уговорим, до тогава няма да излизам от форума.
Виж целия пост
# 11
Кога ще се взимат тези книги утре - в колко часа? Направо ще взема да дойда и аз - хем ще помогна с товаренето, хем и направо ще взема софийските бройки. Надявам се да е ясно за часа, защото утре имам и посещение при бебе и трябва някак да координирам нещата - чакам да пишете.
Виж целия пост
# 12
Момичета, уморена съм и след малко мисля да лягам. Ангажирам се да закарам тези материали от т.А до т.Б, но вие не казвате къде е т.Б. Мога да отида утре около 9.30ч.
Виж целия пост
# 13
Момичета, хвърлете и за Бургас две-три книжчици, де!И ние тук искаме! baby_neutral
Виж целия пост
# 14
Момичета, уморена съм и след малко мисля да лягам. Ангажирам се да закарам тези материали от т.А до т.Б, но вие не казвате къде е т.Б. Мога да отида утре около 9.30ч.
Ами хайде тогава - разбираме се за 9.30ч там, а книгите ще ги докараме у нас, пък ще му мисля после как ще ги оправяме по градове. Пращам ти на лични гсм да държим връзка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия