складове в турция

  • 1 519
  • 5
 Rolling EyesЗдравейте,мили мами,знаещи всичко,щом става въпрос за милите ни дечица!искам да попитам някой има ли информация за адреси на складове за детски дрехи в Истанбул,искам да отварям магазин!?И според вас кой район в Пловдив има нужда от нов детски магазин за бебешки и детски дрехи?Благодаря предварително на всички Laughing
Виж целия пост
# 1
Ами аз знам адрес на един магазин който знам че продава и на едро, стига да знаеш турски иначе не знам как ще го намериш. Мога да ти дам координати на лични.
А според мен в Каршияка нямаме свястен магазин-склад, нещо като Есприт в Тракия ако направиш би било чудесно.
Виж целия пост
# 2
 newsm78 Къде се намира този склад на Есприт в Тракия?
Виж целия пост
# 3
Като тръгнеш от Мебелна къща към Тракия, мисля че на второто кръстовище завиваш на дясно (в ляво има нова голяма кооперация), веднага завива на ляво пак на ляво (заобикаляш новата кооперация) и няма как да не видиш магазина.
Виж целия пост
# 4
 LaughingМерси за информацията.Ще ми пратиш ли адреса на този магазин в Турция и  каква марка дрешки се продават там?
Виж целия пост
# 5
мога да ти дам малко информация само за кварталите в турция но самите магазини ще ми е трудно да ги обясня  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия