Как да гледам Дързост и красота от компютъра си?

  • 11 847
  • 4
Бях открила падащо меню в някакъв български сайт и от него можех да избера коя точно серия искам,но нъцки...сега не мога да го намеря това чудо и това е. Много съм свикнала със сериалчето,а не мога да го гледам в сутрешните часове,дайте линк или адрес на сайт (не съм много добре с английския,така че ако може да е на български или да има субтитри).  bouquet
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти помогна,съжалявам.Незнам за такъв сайт
Виж целия пост
# 2
Епизодите от 2000год. до днес

Но не са на български. Ако желаеш се присъедини в темата ни за сериала:

Предната тема

Новата тема
Виж целия пост
# 3
http://www.mininova.org/search/?search=bold+and+beautiful
Това ми попадна от една тема в Дира. Момичето твърди ,че от тук сваля и гледа епизодите. Доколкото виждам става въпрос за торенти,а аз съм много боса по тази част,опитах да гледам,но ми излезе надпис че трябва да сваля първо някаква програма за торенти...гледам че има и някакъв ленглуидж пак,което ме кара пък да се надявам че може да се избере от там език...брррр,ама съм гола вода по тия неща. Ако някой успее да гледа нещо,моля да обясните и на мен!!! Не мога да се свържа с момичето,което пусна линка,за да я попитам дали епизодите могат да са на български. И друго ме притеснява-излиза ми един надпис-"ПОЗДРАВЛЕНИЯ" на английски,който мига непрекъснато,опитвам се да го игнорирам,но все там си седи,явно е вирусче,та ме е страх ако сваля серийка да не ми блокира компа....нека по разбиращите ме ориентират,че може и пълни глупости да пиша!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз имам инсталиран М-торент, и тегля без проблем от линка, който си дала. Като натиснеш да теглиш ти предлага да си го инсталираш.
Тези Поздравления - не се плаши от тях, те си мигат само. Не ги отваряй. Само, че в сайта, който си дала,  има епизоди само от 29 ноември 2006 до днес, а те са доста по-напред от това, което излъчва в момента Канал 1. Това, което пишеш за избора на език, не го видях. Но пък гледам, че тегленето на епизодите от 2006 година не става, защото няма сийдващи/трябва да има такива, за да може да се тегли/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия