Изпускат ли вода душ кабините ви

  • 16 393
  • 45
Приключих с ремонта на банята. За тези, които са го правили наскоро ще ме разберат , колко нерви скъсах покрай него. Но накрая стана добре. Обаче има един проблем. Поставиха ми душ кабина , макар , че я оплътниха със силикон към стената , пак има теч. Незнам вече какво да измислим за да направим перфектна изолация между душкоритото и стената. Моля, ако някой е ако е имал такъв проблем нека да помага.
Виж целия пост
# 1
преди да се пусне нова тема е добре ако не търсачка или библиотека поне бегъл поглед поне на темите от тази страница.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308931.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312015.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=304324.0
........
Виж целия пост
# 2
Изчетох дадените от вас стари теми, но така и не открих мнение на някой, който е имал теч от душ-кабината и как се е справил с него.
И ние като барабенка скоро приключихме с ремонта на банята , но изпод душ кабината продължава да си изтича вода, въпреки че майстора ни твърди, че е уплътнил всичко, че канала е наред, че коритото не е спукано и т.н
Някой имал ли е подобен проблем, дайте съвет Praynig
Виж целия пост
# 3
ами и в двата случая си извикайте"майсторите" да си оправят "майсторството".силикон слагат навсякъде за щяло и не щяло а то не става само със силикон.
дадените теми не са всичките налични има и още.но погледнете и в направи си сам и т.н.,това са си проблеми на майсторите.
повтарям силикона не е решение има няколко вида -какъв ,как е сложен си викнете майсторите да си видят творението.това са елементарни правила на отношенията клиент-"майстор"
Виж целия пост
# 4
Е спокойно де, за какво са тези нерви, все пак в моята баня има проблем, а не във вашата.
Естествено, че ще си извикам майстора и ще си взема мерки, но би ми бил полезен опит на хора , които са се справили с подобен проблем.
Виж целия пост
# 5
И моята изпуща въпреки че и на мне ми я уплътниха допълнително, винаги ще тече от цепнатините Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Извиках майсторите да си поправят грешката с теча под коритото, водата излиза от там, но може би и от страни между стената. Свалиха целия силикон - и хайде всичко на ново. И вода пак си тече....направо вече не знам какво да правя. Може би ще се свали цялата кабина с все дюбелите и страничните рамки и дори тогава не знам дали ще се поправят нещата.  #Crazy
Виж целия пост
# 7
И от моята тече. Решението според мен е да се сложат плочки и под коритото на душ кабината, така и да тече, все пак няма да навлиза и в другите помещения.
Виж целия пост
# 8
Абе ние си имаме плочки под душ-кабината, ама ми се искаше да ми е сухичко до мивката, че ми омръзна толкова години пода на банята да е все мокър Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Душ-кабина с душ-корито, никога вече   Naughty С каквото и да го уплътните ще потече след известно време, трудно се чисти, след известно време се продънва (все пак е пластмаса) Shocked Най-сигурно е душ-корито от плочки с прагче, хем не тече нищо от никъде, хем лесно се поддържа, хем е по-красиво.
Виж целия пост
# 10
Изчетох дадените от вас стари теми, но така и не открих мнение на някой, който е имал теч от душ-кабината и как се е справил с него.
И ние като барабенка скоро приключихме с ремонта на банята , но изпод душ кабината продължава да си изтича вода, въпреки че майстора ни твърди, че е уплътнил всичко, че канала е наред, че коритото не е спукано и т.н
Някой имал ли е подобен проблем, дайте съвет Praynig


При мене проблема е същият.Продължава да тече,въпреки че майсторите казват,че няма причина.Мисля си,че не са напаснати добре стъклените вратички на кабината,не се затварят плътно.Но въпреки всичко не от там излиза вода,а от страни.Има силикон навсякъде,но ....не знам.Вече до гуша ми дойде от тази кабина и от това след всяко къпане да бърша по един час банята.
Виж целия пост
# 11
И нашата тече. Първо си мислех, че излиза през вратите. Да, ама не.
Тече изпод коритото. Умрях от яд.
Ония ден ми протече и в кухнята. Едни и същи майстори ни слагаха мивките и душ-кабината.
Другата седмица ще дойдат да си ги оправят.
Виж целия пост
# 12
И нашата тече. Просто смятаме да я махнем, явно спасения няма.
Виж целия пост
# 13
Направо можем да си направим клуб ''Течащите душ-кабини"  Joy
Виж целия пост
# 14
Направо можем да си направим клуб ''Течащите душ-кабини"  Joy

Наистина,и при нас е така.А пък като тръгна да я чистя с препарат,който се изплаква,направо мога и да си поплувам в банята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия