Перете ли на мъжете си гащите

  • 23 812
  • 366
за бельото иди реч,много пъти съм се замисляла newsm78аз никога не съм прала мъжки гащи,моя винаги като се къпе си ги пере сам.ще ми бъде интересно да прочета.
Виж целия пост
# 1
че тя пералнята ги пере Joy
Виж целия пост
# 2
че тя пералнята ги пере Joy


 newsm10
Виж целия пост
# 3
Ъ ? Какъв въпрос...
Хората са измислили пералните, гледам максимално да се възползвам от това постижение на човешкия гений.
Виж целия пост
# 4
Уммм да, пералнята си ги пере, или сам.
И аз си пера бельото на ръка, освен когато ме мързи. ))))
Виж целия пост
# 5
Обикновено пералнята пере, но се е случвало с моето бельо да пера и неговото. От мъжа ми и от сина ми не ме е гнус и не ми е неприятно, достатъчно добра лична хигиена имат и двамата.
Виж целия пост
# 6
Нищо не пера на ръка(освен някои пуловери и няколко нощнички), аз съм голям фен на пералнята  Peace
Виж целия пост
# 7
Пера, че и ризите му гладя, само панталоните си глади той, аз така и не се научих да не правя по 2 ръба  Blush
Виж целия пост
# 8
Пералнята ги пере.
Доста години назад във времето се е случвало аз да пера неговите, както и той моите.
Виж целия пост
# 9
не пера на ръка  Mr. Green да живее пералнята  Party даже и на съпруга ми гащите пере  Joy
Виж целия пост
# 10
Обикновено пералнята пере, но се е случвало с моето бельо да пера и неговото. От мъжа ми и от сина ми не ме е гнус и не ми е неприятно, достатъчно добра лична хигиена имат и двамата.
И аз така,само че моето е момиче
Виж целия пост
# 11
В пералнята отиват неговите гащи.
На ръка пера бельото на детето и моето (понякога).
Виж целия пост
# 12
 Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy
Не ми се е случвало за такъв дълъг период да съм на хотел Flutter
Виж целия пост
# 14
Joy  Joy Joy разсмя ме въведението!

Хубаво де, разбрах(ме), че всички имаме(те) перални  Peace, ама какво правите, когато сте на хотел 2 седмици например.  newsm78 Сега не отговаряйте: взимам(е) достатъчно чифта гащи, да не изпадам в уточняващи въпроси от сорта: ами ако нещо мъжа се разстрои?  Whistling Joy Joy Joy
и аз съм от тия с пералните  Laughing
обаче ако нещо се разстрои не само, че ще пера, ами и ще го къпя ако трябва, така го обичам. Ако няма проблеми обаче не виждам никаква логична причина да пера на ръка каквото и да било Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия