Бактерии в слюнката убиват сперматозоидите???

  • 10 330
  • 30
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet
Виж целия пост
# 1
И аз така знам,но ти проверили в библиотеката newsm78
Виж целия пост
# 2
И аз така знам,но ти проверили в библиотеката newsm78
За съжаление не намерих информация Sad
Виж целия пост
# 3
Мисля че и аз съм го чувала но лично аз мисля така-според мен слюнката при орален секс не навлиза чак толкова навътре а спермата все пак се изтласква доста навътре newsm78 Не мисля че там ще са застрашени от бактерии на слюнката.Момичета ако вземем да се отказваме от всяко едно удоволствие свързано със секса незнам докъде ще го докараме.Мисля че не трябва да се задълбочаваме толкова макар че е трудно.
Виж целия пост
# 4
Момичета ако вземем да се отказваме от всяко едно удоволствие свързано със секса незнам докъде ще го докараме.Мисля че не трябва да се задълбочаваме толкова макар че е трудно.
Абсолютно подкрепям Peace То нека всичко останало ви е наред,та слюнката да е проблема ooooh!
Виж целия пост
# 5
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet
Ужас,как може да има такива теми ShockedИ какъв съвет очакваш newsm78
Прави бебе,а не свирки,добре ли е ? newsm78
Виж целия пост
# 6
 Crazy
Виж целия пост
# 7
Момичета,търсих отговор на този въпрос навсякъде във форума , но не открих.Прочетох в I-net,че слюнката убивала спермчетата ?Вярно ли е?Това намалява ли шансовете за зачеване? Sad
И ако е така значи ли ,че трябва да се спре с оралния секс  Embarassed Embarassed Embarassedпри опити за бебе?
Благодаря на всички които ще се отзоват Hugbouquet
Ужас,как може да има такива теми ShockedИ какъв съвет очакваш newsm78
Прави бебе,а не свирки,добре ли е ? newsm78

Що за израз е това Shocked Изумена съм Crazy
Виж целия пост
# 8
Че кво му е на израза,бе Аудулинка Whistling Това е чудесно мото за Искам бебе-Правете бебе,а не свирки Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Еми некак си не ми звучи много добре все пак Wink
Виж целия пост
# 10
Абе всирки!  ooooh! Правете бебета, а не се лижете! ТОВА е мотото... ох лигава съм лека нощ Wink


За да не е спам... не ми се струва вярно Wink  Sunglasses И от те това си удоволствие няма да се откажа.. ако трябва ще си ги редувам бе  Joy hahaha
Виж целия пост
# 11
Еми некак си не ми звучи много добре все пак Wink
А на мен цялата тема някак си не ми звучи добре!И преди да обиждаш на ЛС,се замисли за каква кауза се бориш моме!Защото тема от рода в каква поза да си направя момиче и слюнката убива спермчетата ,меко казано ме докарват до шок!Айде със здраве
Виж целия пост
# 12
Еми некак си не ми звучи много добре все пак Wink
А на мен цялата тема някак си не ми звучи добре!И преди да обиждаш на ЛС,се замисли за каква кауза се бориш моме!Защото тема от рода в каква поза да си направя момиче и слюнката убива спермчетата ,меко казано ме докарват до шок!Айде със здраве

Каквото искам ще ти пиша на лични нали за това са такива,като не ти изнася темата не се включвай по-добре PeaceИ да те светна,че много преди тебе знам защо съм тука,а щом те шокират такива неща,какво ще правиш недай си боже ако стоиш повече години тук newsm78Вярно е че има и тъпи въпроси,но по тази тема съм ти отговорила на ЛС PeaceНадявам се да си ме разбрала правилно Wink
Виж целия пост
# 13
Я аз да попитам: ако мъжът ми реши да ми прави френска любов, това убива ли сперматозоидите. Или може би тогава сперматозоидите са си негови и не се самоубиват със слюнката. От друга страна бактериите в слюнката защо да убиват сперматозоидите, а не другите бактерии?

А ако си измиете зъбите преди свирка, тогава има ли бактерии "убийци"?

И накрая ако наистина това е толкова ефикасно противозачатъчно, защо е пазено в тайна до сега? Явно фармацевтичните фирми оказват натиск на пазара, за да не си загубят печалбите.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Е, не, темите днес ме разбиват просто Mr. Green
Писала съм го няколко пъти тук, но за новите девойки ще повторя. Преди години един колега беше намерил статия в някакъв ежедневник, че гълтането създава благоприятна среда за зачеване. Та, въпросният колега копира статията и я раздаде на всички колежки Mr. Green Мдам, изпросих си почерпка тогава с поста си по темата Twisted Evil
Какъв е проблемът със свирките само не разбрах, липсва ми чата newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия