Модули за кухня, Варна. Спешно!

  • 6 335
  • 15
Къде във Варна има такива модули, които можеш да купиш веднага?
Виж целия пост
# 1
Практикер, Мосю Бриколаж, Метро, Мебелна палата Лазур newsm78 За тези се сещам на първо четене. По бул. Владислав срещу автогарата по посока обратна на центъра в партера на блоковете има няколко мебелни магазина, там също съм виждала кухненски модули
Виж целия пост
# 2
Мебелна палата Лазур? Кажи ми нещо за ориентир, в нета навсякъде изиза само "бул. Сливница" без номер  Tired
Виж целия пост
# 3
Отиди в новия магазин Явор, който се намира на гърба на МЕТРО. Цените мисля, че са добри. Там имаше голям избор на кухненски модули.
Виж целия пост
# 4
Страшно много ви благодаря  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
Ами Лазур е в Петлешев - тръгваш по пътя на тролея към Младост, подминава се Дом Младост, Пикадили и МОЛ-а срещу него и продължаваш все направо. На следващото голямо кръстовище има 2 бензиностанции една срещу друга, продължаваш пак направо, има един малък светофар и следващия голям е точно на Мебелната палата. Дано да разбра нещо от обясненията ми Peace
Виж целия пост
# 6
Никъде няма на склад, срок 1 месец, просто нямам думи  Tired
Виж целия пост
# 7
ми вземи някоя мостра ? не си ли ги дават
Полски кухни имаше и на Бенковска, след пресечката със Сливница
Виж целия пост
# 8
Не дават никъде мострите, а и те не са на модули, трябва да закупиш цялата конфигурация.
За наш приятел е, иска нещо готово, стандартно, като това, така и така ще го ползват само 1 месец в годината, а и му е много спешно, жена му и децата пристигат  Laughing както и да е, решихме проблема, ще му изпратим една от тук утре, с влака 50 лв., вечерта е там, да е живо и здраво БДЖ-то Sunglasses
Виж целия пост
# 9
Лелеее, не мога да повярвам направо. Ние като обикаляхме за кухни, имаше накамарени шкафове, явно, не бяха мостри, защото бяха по няколко бройки и не подредени като за мостра. Сега какво са се изхитрили, направо не знам Whistling
Виж целия пост
# 10
Лелеее, не мога да повярвам направо. Ние като обикаляхме за кухни, имаше накамарени шкафове, явно, не бяха мостри, защото бяха по няколко бройки и не подредени като за мостра. Сега какво са се изхитрили, направо не знам Whistling

Има, но са вече купени, държат ги там, докато ги трансортират Tired
Виж целия пост
# 11
Да използвам темата- Никол, разглобени или сглобени пратихте шкафовете?
Имам една спалня и една готварска печка за транспортиране до Варна и се чудех как да го измисля. Явно и БДЖ са възможност.
Виж целия пост
# 12
Тъкмо ги пратихме, 44 лв. Laughing

Рокси, печка може, ние хладилник сме пращали и няма проблем, но беше преди години и цените други.
А мебелите - разглобени, както си бяха опаковани от магазина, само шкафа за вградената фурна и котлони беше сглобен, но нямаше проблем и за него.
За спалнята - по-добре я разглобете и пакетирайте  хубаво, да е добре защитена, че не знаеш къде ще надерат пратката.
Виж целия пост
# 13
 Със сигурност в Мебелната палата продават изложените 6-7 модела кухни на момента,убедена съм,защото през ден се разхождам в магазина,в очакване съм да зърна нещо интересно за детската ни стая.
 По принцип имат и много мебели на склад,миналата седмица купих оттам/бяха на промоция/ модули за хол немски.Беше 20 мин преди затварянето на магазина.Веднага ни ги дадоха,макар че аз исках на другия ден да отида и да си ги прибера.
 Кажи на своя познат,че в Мебелната палата/Лазур/ има на склад мебели всякакви/ако евентуално нещо му потрябва./
Виж целия пост
# 14
ФЕЯТА, може и той да не  еуцелил магазина, но вече няма значение, кухнята отпътува за Варна Simple Smile иначе от обзавеждането всичко е намерил лесно, но кухните са на конфигурации, не на модули, т.е. не искат да ти продадат примерно 2 горни шкафчета, а искат да вземеш изложения комплект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия