Какво си направих - запушен канал?

  • 532
  • 11
Нали знаете приказката, каквото сам си направиш и цяло село не може да ти направи!
Носих един сутиен, който ми е отпреди да забременея и чиито банели ме стягаха, два дни го носих. От днес сутринта ме боли лявата гърда, долу вляво, мека ми е, те са ми мекички още от как Спасчо беше на четири месеца, но ме боли и когато суче, дори повече. Има ли нещо, което трябва да направя или да седя и чакам да си мине. Също и страшно ме цепи главата, но е възможно да е от климатика на работата, че и врата ми се схвана чак. Повече там където бях днес няма да стоя.
Трябва ли да правя нещо специално и какво може да стане лошо от тук нататък?
Има ли връзка това, че ме боли главата?
Температура нямам.
Виж целия пост
# 1
Глътни един парацетамол (ефералган), вземи горещ душ, масажирай болното място и давай начесто на принца да суче от засегнатата гърда. Утре виж как си и пак ще мислим, ако трябва.
Виж целия пост
# 2
Може да те боли от притискането на банелите - да се е получило нещо като натъртване  Thinking
Виж целия пост
# 3
И аз имах запушване преди около месец и то то4но от подобен сутиен.  Лецитина свърши 4удесна работа.
Виж целия пост
# 4
Хмда,помага лецитинът и то много даже. bowuu
Виж целия пост
# 5
и лецитин е? Confused Embarassed
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20253.msg387904#msg387904
Виж целия пост
# 7
момичетата са ти казали какво да правиш, но аз само да добавя че на мен много ми помага в такъв случай и  зелев лист- върши чудеса просто!!!
Успех и бързо оправяне
Виж целия пост
# 8
Поля, само да ти каже, че при мен при по-сериозните запушвания, започваше да ме боли глава точно отзад, над врата и беше индикация да взема и по-сериозни мерки.
Виж целия пост
# 9
Благодаря, момичета.
Сега уж съм добре, дано е било от климатика.
Гърдата ме боли още обаче, предимно при допир. Ще си взема това лекарство лецитин и ще видя по нататък има ли нужда от нещо.
Ако трябва да се обръщам към доктор, какъв да бъде?
Е, като млада булка кърмачка не се изложих, сега на дърти години ядове ще бера. Close
Виж целия пост
# 10
И още една молба,
сега отивам на аптеката да си купя, ще взема канадския, моля кажете ми схема как да го пия.
Пак благодаря.
Виж целия пост
# 11
4 пъти * 1200мг

Засега не го мисли лекаря, особено пък като нямаш температура. И продължавай да кърмиш често, за да се изчисти добре запушването.
И не се ядосвай - може да се случи по всяко време - не мен за първи път(за съж не и за последен) ми се случи когато Ради беше на 1г4м без никаква на пръв поглед причина (беше инфекциозен).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия