Националният ни отбор по китайски език...

  • 1 869
  • 42
На състезанието "Китайски езиков мост" в град Дзинан, пров. Шандун за средношколци българският отбор спечели осмо място в света и ПЪРВО място в Европа по китайски език. Водя ги аз и просто не мога да се сдържа да не ви се похваля с постиженията ни!
Минахме пред отбори, като Русия Москва и Санкт-Петербург, Канада, САЩ, Мексико, Германия, Франция, Англия, Италия, Португалия, Холандия, Сърбия, Унгария, Украина, Нова Зеландия, Австралия, Япония (!), Тайланд и др. Общо бяха 29 отбора от 24 държави.
Децата ни се казват Борислав Димитров и Лъчезара Пръвчева от 10ти клас, както и Сиана Димитрова от 11 клас.

Ами това е, в момента съм най-добрият учител по китайски език в средно училище в Европа, напук на факта, че 80% от учителите са чистокръвни китайци.

Добър ви ден, мили съфорумки, и повече усмивки!
Виж целия пост
# 1
Zanda Ksurik, просто ще се самоцитирам от миналата година - "Поздраления за всичко, което, правиш!"   bouquet
Виж целия пост
# 2
Браво  bouquet Чудесно е това, че влагаш толкова емоции, чувства и желание в работата си. Те не могат да бъдат заменени с никакви други качества и резултатите явно са налице. Щастливка си, че работата ти носи удоволствие!
Виж целия пост
# 3
Zanda Ksurik това е чудесно.Поздравления за успехите!
Винаги бг успехите са ме радвали.Продължавайте все в този дух!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Прегръщам те и те целувам, и очаквам да се включиш на Скайп, както и да по биричка.  bouquet  bouquet
Направо....ПОКЛОН!
Виж целия пост
# 5
Поздравления за най-всеотдайната учителка и талантливите и ученици
Само така
Браво
Виж целия пост
# 6
Поздравления!  Hug Заслужено признание за труда и страстта, които си вложила!  Peace
Виж целия пост
# 7
Занда, толкова хъс и емоция като тези, които ти влагаш в работата си, не бива да остават невъзнаградени!
Поздравления!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Eeeее, жестоки сте  Hug Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 9
 smile3501 Браво, Занда! Искрено се радвам, че има учители като теб и ученици като твоите възпитаници - поздравления за  всички!  smile3501
Виж целия пост
# 10
Поздравления!!
Виж целия пост
# 11
Горда се почувствах. Браво, наистина.
Чудесно е, че сподели.  Hug
Хубаво ще е да има повече хора като теб.
Виж целия пост
# 12
Браво! Заслужено!
Да ти е сладка победата!
Виж целия пост
# 13
Добър ви ден, мили съфорумки, и повече усмивки!

Добър ми е денят с такава новина!
Благодаря ти!

Виж целия пост
# 14
Поздравления!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия