ужасен целулит

  • 3 110
  • 20
Здравейте мили майки,
имам страхотен проблем и не знам как да се справя затова се надявам някоя от вас да може да ме посъветва нвщо.
На 24 години съм, и имам едно дете. проблемът е там че по време на бременността напълнях с 30 кг, а след като родих ги смъкнах/ сега съм 54кг/,но имам толкова целулит че не смея да се гледам в огледалото,а не съм дебела.А това не е най-лошото, най- лошото е че започнаха да ми се появяват разширени вени, което автоматически изключва повечето от възможностите за борба с целулита/целутрон, масажи и повечето козм. процедури които се прилагат за борба с целулита/. Искрено ще съм благодарна ако някой ме посъветва какво да направя.
Виж целия пост
# 1
И мен живо ме интересува какво може да се направи по въпроса,за това се нареждам на опашката.
Виж целия пост
# 2
От всички възможни чудеса, на които съм се подлагала мога да кажа , че от масажа по-добро няма.От миналото лято ефекта още стои.Но виждам , че ти го изключваш, така, че остава май да се доверяваш на някакви мазила...и много вода.
Виж целия пост
# 3
За съжаление само вода и мазила в къщи не става. Peace
Аз постигнах много добър ефект с плуване,НО и масаж.Ако искаш опитай с плуване,вода и крем в къщи.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Водна гимнастика (аква фитнес) оказва благотворно влияние при разширени вени и редуцира целулита, но си трябва постоянство.
Виж целия пост
# 5
Много вода, много движение (поне 5 км. на ден), плуване  Peace
По-малко хляб, картофи, газирано, кафета, шоколади.
Виж целия пост
# 6
целулит се премахва с много вода и съобразен режим на хранене...
мазила на помагат!
Виж целия пост
# 7
вярно е Peaceмазила не помагат,ако имаш възможност ходи на антицелулитни масажи
Виж целия пост
# 8
От малка съм слаба, но с грозен целулит. Всякакви мазила съм пробвала, но не помагат. Масаж с мазило мисля че е най-подходящото и много течности-вода, фреш от лимон и портокал, грепфурт.
Виж целия пост
# 9
Запис и от мен!
И аз не мога да се справя с този целулит! Но според мен е необходимо да се съчетаят правилно хранене и спорт! Но трябва воля и упоритост, което на мен за съжаление ми липсва....
Виж целия пост
# 10
аз се справих с положението, благодарение на много вода, много движение и редовна употреба на антицелулитния гел на Нивеа. успех! Peace
Виж целия пост
# 11
аз се справих с положението, благодарение на много вода, много движение и редовна употреба на антицелулитния гел на Нивеа. успех! Peace

Колко време ти отне? И годините имат значение, кожата с времето се отпуща.
Виж целия пост
# 12
аз се справих с положението, благодарение на много вода, много движение и редовна употреба на антицелулитния гел на Нивеа. успех! Peace

Колко време ти отне? И годините имат значение, кожата с времето се отпуща.
между 8 и 10 месеца
Виж целия пост
# 13
Записвам се да следя. И аз имам целулит в следствие напълняването по време на бременността.
Виж целия пост
# 14
                       Пиене на вода, водна гимнастика и леки масажи с мед вкъщи. Може да добавиш и търкане с утайка от кафе под душа. Успех   bouquet!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия