ясли и майчинство ?

  • 734
  • 5
как стои законово въпроса с даването на детето на ясла и получаването на майчинство ?
мисля да записвам бебка на пролет  на ясла, но няма да се връщам на работа или най-мн на 4 часа, незнам кои ми е най-изгодния вариянт  newsm78
Виж целия пост
# 1
При тръгване на детето на ясла преди 2 годинки майчинството се спира,ако работиш ще ти изплащат половината майчинство.
Виж целия пост
# 2
Имаше преди време тема за това.Доколкото аз знам ти спират майчинството,но тук имам много познати,които си дават децата на ясли и въпреки това си взимат майчинството.Сега ще потърся предишната тема,защото някои там го беше обяснил много добре.
Виж целия пост
# 3
Дадеш ли детето на ясла, е редно да се върнеш на работа и съответно ти спират майчинството. Практиката показва, че ти спират майчинството, само ако се върнеш на работа.
Виж целия пост
# 4
При тръгване на детето на ясла преди 2 годинки майчинството се спира,ако работиш ще ти изплащат половината майчинство.
И аз знам така! Peace
Виж целия пост
# 5
Да, доколкото знам, ако се върнеш на работа - независимо дали дадеш детето на ясла или някой го гледа, дават ти половината майчинство. Ако дадеш детето на ясла и не се върнеш на работа - спират изцяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия