Отказва да яде

  • 463
  • 6
На 11 месеца сме  от 4етери дена ми отказва да яде,опитва по една две лъжи4ки и спира ,няма зна4ение вси4ко пробвам ,плодови млекца,каши,зелен4укови, месни пюрета,плодове а от две ве4ери не хапва нищо,интересното е 4е като стане сутрен е явно гладна и си изяжда закуската и после нищо по4ти през целия ден,незнам да не би да е от жегите тия дни при нас е ад,но ако е от жегите тогава тя през цялото лято ли ще ми е така или какво може да и е,дайте ми савет.
Виж целия пост
# 1
Има логика да е от жегите-пишеш,че се храни сутрин,а тогава е хладно Thinking Може пък и зъби да са newsm78
Виж целия пост
# 2
Пробвай да даваш сокчета и други течности, напр- кисело мляко. Пробвай и с плодове.
И Габи и така, но поне хапва на обед пюре. Лекаря каза че е от жегите и да не я насилвам. Да и давам да яде каквото иска. Принас и зъбите са тръгнали и е страшно. Може да кара цял ден на бисквити и корички хляб. Дъвче ги с такова настървение.
Виж целия пост
# 3
Иво също имаше такива периоди когато му никнеха зъбите. После такъв апетит му се отваряше, че нямаше нахранваен това дете.
Предлагай храна на детенцето, но не го насилвай. Ако е гладно-няма да ти откаже.
Виж целия пост
# 4
Ния е в такъв период - едно, че жеги, друго че нещо и се запушва носа и естествено -зъби! Никнат и по няколко на веднъж. Ами както са ти казали, не насилвай, давай каквото му харесва и така.


Обаче знам, че е гадно и ти иде да му набуташ лъжицата в гърлото и да се приключи с "айде, маме хапни маааалко  Praynig"
Виж целия пост
# 5
Хем жега и най - вероятно зъби. Това е. Иван еше така като пробиваха горните зъбки 4-те. Но му мина за две седмици.
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви мами надявям се скоро да премине, но ако пък е от жегите дали ще е така цяло лято,ако е от зъбките тя има 8 мисля 4е за нейната възраст са и излезнали колкото трябва,но и аз гледам както казвате да не я насилвам,а и тя не е  под нормата за килограми,да разбера как седят нещата и при другите де4ица  и какво предприемате за това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия