Защо Сандански?

  • 2 998
  • 11
Моето дете много боледува през изминалата зима. Нищо сериозно, главно вирусни ринофарингити, но достатъчно често, за да се притесня. Беше една седмица с нас на море, сега е на море с майка ми и баща ми. Чувала съм, че за добър оздравителен ефект, сега трябва и на планина да отидем. Съветват ме, обаче вместо високо в планината да предпочета Сандански. Знам, че там почиват хора с проблеми с дихателните пътища, но само толкова. Какво е оздравителното в Сандански -климата или пък има санаториуми със специфични процедури, или минерална вода?Никога не съм ходила там, не зная изобщо подходящ ли е за нас, къде е добре да отседнем, за колко време и т.н
Моля за повече информация.
Виж целия пост
# 1
В Сандански климата е подходящ за хора с проблеми на дихателните пътища.И да има санаториум със специфични процедури( назначават се от лекар в зависимост от заболяването),минерална вода.В него можеш да отидеш със карта.Ползвала съм услугите на този санаториум преди 6-7 години.Ще останеш доволна.
Виж целия пост
# 2
В Сандански климата е подходящ за хора с проблеми на дихателните пътища.И да има санаториум със специфични процедури( назначават се от лекар в зависимост от заболяването),минерална вода.В него можеш да отидеш със карта.Ползвала съм услугите на този санаториум преди 6-7 години.Ще останеш доволна.
Напълно вярно.Предполагам,че при вас е като профилактика от бронхит.Ако няма да правите процедури не е нужно да отсядате в санаториума.Една позната сподели,че доста са вдигнали цените,а и трябва да се занимаваш с НОИ .Има малки хотелчета на добри цени.Приятно прекарване ,ако решите да посетите Сандански.
Виж целия пост
# 3
И аз водих децата в началото на м.май т.г. Наистина климата има оздравителен ефект, но трябва по-продължителен престой в града. В момента там е доста горещо, та затова те съветвам да си потърсиш задължително стая с климатик в хотел или частна квартира, доколкото знам в санаториума няма такива. Може да посещаваш санаториума и само за процедурите. А още по-лесно е да се отбиеш в Курортната поликлиника / до градската баня /. Там също правят доста процедури  - инхалации с минерална вода, лечебен масаж, дихателни упражнения и др. Има дежурни лекари дори и в почивните дни. Недостатък е, че извършват само частни прегледи и процедурите се заплащат.
Виж целия пост
# 4
споделете повече, ако скоро някой е ходил  Praynig
като деца ни водиха, за 2, 3 години профилактика отшумяха боледуванията през зимния период /бронхити и подобни/
Виж целия пост
# 5
Здравейте!Две години подред ходя на саниториума но тази година мисля да отида на квартира~условията в саниториума не са добри Mr. GreenНякой може ли да ми препоръча квартира?Ходя сама с двете деца Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Здравейте!Две години подред ходя на саниториума но тази година мисля да отида на квартира~условията в саниториума не са добри Mr. GreenНякой може ли да ми препоръча квартира?Ходя сама с двете деца Simple Smile
Ето ти телефоните на една доста добра квартира с климатик и ТВ,но не зная цена.Обади се и питай.0889950862 и 0887954896-Тилеви
Виж целия пост
# 7
Мерси ще звънна.Ти ходи ли там?В центъра ли е?
Виж целия пост
# 8
Добре, а ако заболяванията са по-скоро от УНГ характер, както предполагам, че са нашите, ще има ли ефект от престоя ни там и процедурите дали ще са максимално ефективни или е необходима друг вид профилактика? Защото напрактика моето дете има главно хрема, която после преминава в отит или гърло, но не слиза надолу.
Виж целия пост
# 9
Здравей.Ние за пръв път отидохме на Сандански миналата пролет,после есента,тази пролет и живот и здраве ще отидем и есента.Отсядаме на квартира,процедури никакви не правим,а просто по цял ден играем в парка,плуваме в минералния басейн и воъбще забавлявяме се и си почиваме,а равносметката от изминалата зима е,че май освен една хрема всичко друго ни се размина  Grinning/пу-пу да не чуе дявола/.Та не знам де помага или не,но нас Сандански ни харесва Grinning
Виж целия пост
# 10
Добре, а ако заболяванията са по-скоро от УНГ характер, както предполагам, че са нашите, ще има ли ефект от престоя ни там и процедурите дали ще са максимално ефективни или е необходима друг вид профилактика? Защото напрактика моето дете има главно хрема, която после преминава в отит или гърло, но не слиза надолу.
Най-добре се консултирай с вашия лекар точно какво е заболяването и къде е подходящото място за вас.Ако проблема е на алергична основа ,пролетта не е подходящо да идвате в Сандански;а ако проблема са сливиците знам ,че високите температури не са за предпочитане,а август месец в Сандански е ад.Иначе е прекрасно.
Виж целия пост
# 11
В Сандански не е лошо наистина, но бих ви препоръчала и Трявна, където има детска болница за долекуване на деца с белодробни заболявания. Независимо дали са често боледуващи от бронхити, астматици или други белодробни заболявания. Самата аз съм от Трявна и мога да ви кажа, че климата влияе много добре на децата. Като информация мога да посоча - в Детската белодробна болница за децата всичко е безплатно - процедури, храна, нощувки. Заплащат се само нощувките на придружителя на детето (според вида на стаята, която са заели). За повече информация можете да позвъните на 0677/20-21 - централа, от там ще ви насочат да говорите с Приемен кабинет. Дано да съм помогнала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия