твърд корем

  • 3 943
  • 31
в 37 седмица съм от няколко седмици ми се втъврдява корема усещането е все едно съм се наяла с камани както искате така ме разбирайте и ми тижи изпитвали ли сте го и вие моля ви споделете нормално ли е
Виж целия пост
# 1
Защо не се обадиш на гениколога си?На мен не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 2
Това не са ли контракции?
Виж целия пост
# 3
На контракции ми прилича Wink
Виж целия пост
# 4
Нормално е, това са подготвителни контракций. И аз ги имах, но за твое успокоение можеш да говориш с гинеколога си за това.
Виж целия пост
# 5
И според мен описваш контракции.
Най-вероятно са подготвителните...

Досега не си ли усещала корема си твърд?
Аз съм имала такива безболезнени контракции (само стягане на корема) от време на време, и с трите си бременности около 6-ти месец някъде - гинеколога ми изписваше да пия магнезий (отпуска маточната мускулатура).
Досега не съм чула за бременна, която да не е имала това втърдяване, за което пишеш - съвсем нормално е (стига да не се получава често и за дълъг период от време), а и ти си в 37-ма седмица вече - готова да раждаш, както се казва  Hug

Консултирай с гинеколога си, за да не се притесняваш излишно  Peace

Леко и безболезнено раждане желая!   bouquet
Виж целия пост
# 6
Здравей, и аз мисля, че може да са контракции и е хубаво да се свържеш с гинеколога си и да отидеш да преглед. Стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 7
Ако няма болка а само втвърдяване, са Бракстън контракции и няма страшно- просто повече почивка. Peace
Виж целия пост
# 8
Ако няма болка а само втвърдяване, са Бракстън контракции и няма страшно- просто повече почивка. Peace

Абсолютно точно !
Виж целия пост
# 9
Нормално е, това са подготвителни контракций. И аз ги имах, но за твое успокоение можеш да говориш с гинеколога си за това.
Peace
И аз така бях.
Виж целия пост
# 10
Не мисля, че има проблем. Подготвителни контракции. Laughing
Виж целия пост
# 11
От 6 месец имам такива подготвителни контракции,по 4-5 пъти на ден ми ставаше твърд корема,пиех магнезий.
Виж целия пост
# 12
Казали са ти вече, спокойствие и почивка. И леко раждане. Peace
Виж целия пост
# 13
И на мен ми се струва,4е това което описваш е контракции,но все пак защо не се консултираш с лекаря си.
Виж целия пост
# 14
Мисля, че наистина са контракции както са ти писали момичета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия