Играете ли Конкуистадор ?

  • 4 863
  • 13
Става въпрос за това www.conQUIZtador.bg

Хайде да поиграем заедно  Party
Виж целия пост
# 1
Дет се вика - запис  Mr. Green

Играем, играем  Crazy Но предимно в стаи с познати.

Виж целия пост
# 2
И аз гледам с познати да играя, въпреки че тогава чата много ме разсейва  Joy Blush
Виж целия пост
# 3
Ух ама то си е сложно хем да отговаряш за кратко време, хем да хвърляш по едно око на чата  Crazy

Ставаш разноглед  Joy
Виж целия пост
# 4
аз пък предпочитам с непознати да играя, повече кръв се лее
е, и с познати обичам  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Цитат
аз пък предпочитам с непознати да играя, повече кръв се лее

 Peace

По едно време така се бях запалила по тази игра, че не ставах от компютъра с часове. Дори се хранех докато играех. Сега ми е малко поомръзнала, но влизам от време на време да спечеля някоя и друга звездичка Mr. Green
Доста често обаче свършвам играта с череп Grinning
Няма как да знам отговорите на тези въпроси, ако не са ми са се падали предварително и не съм ги запомнила...или пък ако не налучкам.Признавам, че има и лесни (от областта на литературата и историята), които човек знае от обща култура. За някои неща чувам за пръв път.
Има един въпрос, който ми се пада доста често:
"Колко стандартни страници съдържа една печатна кола?"
Сега знам,че отговорът е "16", но така и не мога да разбера какво имат предвид "кола"?! newsm78
Виж целия пост
# 6

Има един въпрос, който ми се пада доста често:
"Колко стандартни страници съдържа една печатна кола?"
Сега знам,че отговорът е "16", но така и не мога да разбера какво имат предвид "кола"?! newsm78

Обемът на книгата се определя от броя на печатните коли (1 стандартна печатна кола се състои от 16 страници), които са в даден формат. Броят на печатни коли от своя страна се определя от количеството текст, съдържащ се в книгата и неговото оформление (шрифт, големина на шрифта, разстояние между редовете (разредка)), размерите на текстовото поле, белите полета и компактността на графичната композиция.

Ударението е на О.
 Laughing
Виж целия пост
# 7
Не, не я играя. Чиста загуба на време.
Виж целия пост
# 8
Играх я доста, ама ми омръзна  Crazy
Виж целия пост
# 9
Точно сега я пробвах,мисля да се регистрирам,изглежда зарибяващо.
Виж целия пост
# 10
Играх я доста, ама ми омръзна  Crazy

И на мен бързо ми омръзна, много играх в началото. Започнаха да се повтарят доста въпроси и загубих интерес.

Виж целия пост
# 11
От време на време, забавно ми е (особено ако играем с познати, доста зарибихме). Но напоследък избягвам да влизам, че няма излизане после ... Още една, последна, айде пак, и то станало никое време ...
Виж целия пост
# 12
 Печатна кОла - ударението е на О.
Това е лист колкото 2 листа в книгата. Книгите,които са шити, се състоят от кОли. Ли-ля виж някоя стара книга  Peace
Вече ги лепят и на третото прочитане книгите се разпадат.
Виж целия пост
# 13
Много е готина играта Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия