от кой месец се слага възглавничка?

  • 3 516
  • 61
Здравейте мами,

дъщеричката ми е на 3 месеца и половина и една моя възрастна леля акушерка ми каза, че вече трябва да и слагам възглавница. Не съм говорила още с педито, на не е ли малко рано? newsm78
Друго което ми каза е да спра да изварявам и да давам чешмяна вода!!! #Crazy
Виж целия пост
# 1
Дъщеричката ми е на 1г. и почти 2м. и още не съм слагала възглавница. Мисля скоро да не го правя. Имам спомен, че в детската градина бяхме без възглавници (сега не знам каке). Още преварявам вода или давам от изворната на Девин.
Виж целия пост
# 2
И моята дъщеря спи без възглавница.
Водата или я преварявам или давам Девин изворна.
Виж целия пост
# 3
Здравейте мами,

дъщеричката ми е на 3 месеца и половина и една моя възрастна леля акушерка ми каза, че вече трябва да и слагам възглавница. Не съм говорила още с педито, на не е ли малко рано? newsm78
Друго което ми каза е да спра да изварявам и да давам чешмяна вода!!! #Crazy

Браво на леля ти ooooh!. За възглавничка е много рано, някои мами и на годинка не слагат. За водата също-ако не ти се занимава да изваряваш-може и с изворна за кърмачета /девин, торм спринг и т.н./.
Виж целия пост
# 4
Възглавничка не слагам и изварявам вода / смятам поне до година да го правя/
Виж целия пост
# 5
Без възглавница. И изворна вода, ако не ти се изварява.  Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря за бързите отговори,

и аз така мисля, много е рано за възглавница, а и тя се върти постоянно. А за водата давам девин изворна
Виж целия пост
# 7
В началото когато беше още малък сина ми, слагах една но под дюшека за да повдигна на около 30 градуса. Така не връщаше толкова след хранене.
Възглавничка ще те посъветвам да ползваш най-рано от 5 м., купи си на чико, много е хубава, против задушаване.
Ние и до сега не я ползваме, само по изключение понякога.
Вода аз преварявах до към 7-8м., най-добре до годинка. Изворна Девин.
Виж целия пост
# 8
От 6тия месец слагам възглавничка,обаче не спи на нея,все се измества и спрях да я слагам.А водата отдавна вече не я изварявам...
Виж целия пост
# 9
и мен ме интересуваше тази тема,записвам се да я следя ,ние сме доста малки още  Peaceзначи
Виж целия пост
# 10
Вьзглявни4ка не слагам и не мисля да слагам поне до годинката.А вода давам изворна на Девин и вьпреки това я преварявам Peace
Виж целия пост
# 11
Oще не ползва възглавница.
Детето само ще си покаже.
Водата все още я преварявам, дори и розовата Девин.
Виж целия пост
# 12
Все още не съм сложила възглавница. Детето ми спи спокойно и удобно и без нея.
Виж целия пост
# 13
четох някъде но не си спомням къде пишеше че до 3 годинки на детето не се слага възглавничка, а за водата изворна на девин
Виж целия пост
# 14
Откакто са родени моите деца спят на възглавници. А за водата педито ми каза да я преварявам докато стане на година.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия