Момичета, моля помогнете ми...(силни болки ниско долу вляво )

  • 4 213
  • 19
Имам силни болки ниско долу вляво от няколко дни. Ходих на гинеколог - подозира че е някаква инфекция.
Аз се притеснявам да не е друго, защото има възможност и то сериозна. От няколко дни вдигам темперетура окло 37 - 37.5
Спи ми се много, а сега и тези болки. Също като ходя по малка нужда се появява парене, има и течение.
Не е ли прекалено рано за бременност и симптоми, само седмица, две. Пък и изобщо бременност ли е?
Моля ви помагайте... Praynig
Виж целия пост
# 1
Парене, течение, температура, болки... прилича повече на цистит или някаква инфекция отколкото на бременност. Пусни си изследвания.
Виж целия пост
# 2
Ти защо реши, че това са симптоми на бременност?
Инфекция - класика.
Виж целия пост
# 3
Цитат
Ходих на гинеколог - подозира че е някаква инфекция.
а изследвания назначи ли ти? Щом не ста ти казали, че е бременост не го мисли отсега, а гледай да овладееш инфекцията Confused лекарства изписаха ли ти?
Виж целия пост
# 4
Ами реших че може да е бременност, защото с приятеля ми правихме секс и се получи малка засечка накрая....
Но е много по-вероятно да е инфекция. Благодаря за бързите отговори. Пуснах се изследвания - не са излязли още...
Виж целия пост
# 5
Е добре де, този гинеколог само може да "подозира" ли? Не ти ли назначи изследвания? newsm78 Консултирай се и с друг лекар.
Виж целия пост
# 6
Пусни си стерилна урина и си направи микробиология с антибиограма.Ще разбереш какви са гадинките и ще ги лекуваш със съответния антибиотик.Но трябва да се изключи възможността за бременост,защото повече антибиотици са вредни за плода в първия триместър.
Виж целия пост
# 7
За да не се съмняваш за бременност си направи тест, а симптомите повече ми напомнят за някаква инфекция на пикочо-половата система.А гинеколога не ти ли каза за каква инфекция се съмнява?
Виж целия пост
# 8
Аз също мисля че определено това не са симптоми на бременност  Shocked а на някоя гадна инфекция, а този гинеколог който "подозира"  newsm78...отиди при някой друг.
Виж целия пост
# 9
Това ми прилича я на бъбречна инфекция, я на гинекологичен проблем, ако щеш вярвай, но може да е и проблем със жлъчката...Ти имаш ли положителен тест за бременност?
Виж целия пост
# 10
На мен ми прилича или на цистит или на бъбречна инфекция Confused
Виж целия пост
# 11
Най вероятно инфекция, ако ти закъснява и  имаш съмнения за бременност направи си тест даже два при първи положителен   - дават доста точничко   Peace
Виж целия пост
# 12
Много ви благодаря за тоговорите. Инфекция се оказа и "настинал" яйчник. Тестове за бременност правих - всичките отрицателни, така че започвам антибиотиците и всичко ще бъде наред скоро.  Hug
Виж целия пост
# 13
Бързо възстановяване.
Виж целия пост
# 14
да не е кист на яйчника?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия