страхувате ли се татковци при гледката на кръв?

  • 4 445
  • 36
Много ми е интересно силният пол дали е толкова силен Mr. Green Как реагирате при гледката на кръв и адекватни ли са ви реакциите когато става дума са спешна помощ в домашни условия.Споделете моля Hug
Виж целия пост
# 1
Паника голяма,целия пребледнява  ooooh!,май не е толкова силен силния пол Wink
Виж целия пост
# 2
Паника голяма,целия пребледнява  ooooh!,май не е толкова силен силния пол Wink

и аз преди има се чудех на мъжете как може да пребледняват при вида на кръв, но замисли се, че те не са свикнали да кървят обилно всеки месец по 4-8 дена!!! вече ги разбирам до някъде  Joy
Виж целия пост
# 3
От моята  ми е прилошавало.Мразя и игли .
Ако помагам, обаче се справям.
Виж целия пост
# 4
 Laughing  Хора всякакви !
Виж целия пост
# 5
Аз съм скрит хирург - ама това е малко черен хумор, като се има предвид преди месец и нещо какво преживях. Мислех че позабравям, но тази тема ми го припомня. Нито страх, нито ми прилошава - кръвта е като букет цветя пред това което съм виждал и което доста лекари не са и сънували. Но скоро се наложи не да давам първа помощ, а да правя животоспасяващи действия в къщи рано сутрин, по бели гащи, сънен и..... не беше страх от нищо, а само от това че загубвам скъп човек за мен в ръцете ми. Надявам се всичко да отмине като лош кошмар - и тук спрях да пиша дори...
Може би странното в случая, че малко преди случката с големия ми син от първия ми брак коментирахме точно какво се прави в такъв случай!? Надявам се Бог да ми е помагал в случая, а не да се е бъзикал - да ме прости скверните думи!
Виж целия пост
# 6
От моята  ми е прилошавало.Мразя и игли .
Ако помагам, обаче се справям.
Peace
Виж целия пост
# 7
Мъжа ми  няма никакви проблеми с кръв, нито неговата , нито чужда. Реагира много адекватно в критични ситуации, в които има кръв. Дори ми бие инжекции, ако се наложи.

Баща ми обаче е точно обратния вариант. Види ли кръв и пребледнява. Едно пиле не може да заколи дори.
Виж целия пост
# 8
Моят мъж припадна, прилоша му само докато слушаше за раждането ми, за останалото какво да говоря.
Виж целия пост
# 9
азпък вчера се порязах при бръснене.. две три капки кръв, не повече.
припаднах от гледката. при падането съм си блъснал главата в мивката, порцеланът се разцепил и сега всчико е в кръв... не смея да погледна сега в банята или в огледалото, ше ми стане лошо Thinking Thinking
Виж целия пост
# 10
Кръвта е нщо от което се абстархирам.Носил съм ранени хора.Неприятното е,че ен се перат дрехите
Виж целия пост
# 11
Моят мъж много се страхува от гледката на кръв,пребледнява,прилошава му.Когато се случи някой да говори дори за болести или операции и други такива,спира темата за да не му стане лошо. Sick
Виж целия пост
# 12
За кръвта не знам, но ако мъжете можехме да търпим на болка, природата щеше да направи така, че ние да раждаме. Тогава какво щяхте да правите вие жените - не знам. Просто си има някакво равновесие в природата.
Виж целия пост
# 13
Моят мъж много се страхува от гледката на кръв,пребледнява,прилошава му.Когато се случи някой да говори дори за болести или операции и други такива,спира темата за да не му стане лошо. Sick
говорете си за скес, избягвайте тези теми, в които да му става лошо..
Виж целия пост
# 14
моя мъж всеки път припада като вземат кръв на детето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия