Manhattan vs. Maybelline

  • 4 081
  • 44
Момичета ,според вас на коя от двете марки антибактериалната серия е по-добра ...В аптеката ми обясниха ,че били на приблизително еднакво ниво - и като качество ,и като цена .Аз ,обаче не мога да реша на коя да се спра ,затова ви моля за съвет и мнение   bouquet
ПП благодаря предварително   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз бих взела Мейбълин. Peace На манхатън антибактериалната серия (фдт, пудра, коректор) съм я ползвала на 14-15 години като тийн ама беше много гадна. Всичко хвърлих, особено фдт-а беше ужасен, като маска точно.
Виж целия пост
# 2
Аз пък съм много доволна от Манхатън.
Мейбълин не използвам изобщо, до сега каквото и да съм си купила на тази марка , винаги съм оставала  разочарована.
Виж целия пост
# 3
Манхатън Peace
Виж целия пост
# 4
Manhattan Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Една приятелка е много доволна от Манхатън. Peace
Виж целия пост
# 6
Момичета ,според вас на коя от двете марки антибактериалната серия е по-добра ...В аптеката ми обясниха ,че били на приблизително еднакво ниво - и като качество ,и като цена .Аз ,обаче не мога да реша на коя да се спра ,затова ви моля за съвет и мнение   bouquet
ПП благодаря предварително   bouquet   bouquet   bouquet

 newsm78    тези аптекарки  нещо конкретно за предимствата им по отделно не ти ли казаха?
Или сравняват нивото по цените?
Виж целия пост
# 7
Манхатън
Виж целия пост
# 8
Още един глас за Manhattan.
Виж целия пост
# 9
И аз съм за Манхатън
Виж целия пост
# 10
Манхатън
Виж целия пост
# 11
Манхатън определено!
Виж целия пост
# 12
Аз съм за Мейбълин.
Виж целия пост
# 13
Мейбалин-продавам ги и двете марки и  ги познавам много добре.Нямаха ли тестери да пробваш?Сама да се убедиш каква е разликата.Манхатан по мои наблюдения е с по-плътно покритие-за доста проблемна кожа.Мебълин е по-лека серия-аз я предпочитам.
Виж целия пост
# 14
Мейбалин-продавам ги и двете марки и  ги познавам много добре.Нямаха ли тестери да пробваш?Сама да се убедиш каква е разликата.Манхатан по мои наблюдения е с по-плътно покритие-за доста проблемна кожа.Мебълин е по-лека серия-аз я предпочитам.
Не ,не ми предложиха тестери ...........учудващо,а уж аптеката е реномирана .Няма значение,аз  вече се спрях на Manhattan,след като има толкова много положителни мнения .
Момичета,благодаря ви за съдействието   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия