Депресия или нещо друго

  • 632
  • 4
Здравейте и от мене!До сега не съм писала,но мисля че е време вече.В депресия съм малко след като родих първото си дете,след това и баба ми почина и така попаднах в тази дупка.Ходя на психиатър-пия антидепресанти,но пак получавам кризи,дори съм стигала до натий и бртом.Сега ходя на лекар,който се занимава с традиционна хомеопатия.Незнам али щ има фект,но ще пробвам.Според вас дали ще ми се повлияе добре.Помогнете ми.
Виж целия пост
# 1
Здравей  kanna ,съвсем скоро имаше подобна тема,можеш да погледнеш там:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316718.0

Успех ти желая Hug
Лек и хубав ден!
Виж целия пост
# 2
Здравейте на всички, които четете тази тема. Всичко е начин на мислене. Няма да ти помогнат никакви хапчета. Аз съм пила два пъти по 6 месеца и качих 15 кг, които по никакъв начин не мога да смъкна. Аз излязох от депресия чрез четене на Библията и молитви. Това ми помогна страшно много, защото промени начинът ми на мислене. Започнах да мисля много позитивно и да гледам с други очи на живота. Вярата е такъв огромен заряд, който не може да се опише с думи, а трябва да се изпита. Започни да благодариш на Бог, че си жива, че си здрава, че имаш очи с които да виждаш красивите неща около теб, че имаш ръце да прегърнеш хората, които обичаш, че имаш крака да посетиш, хора които имат нужда от теб. Че можеш да бъдеш полезна на много хора и много хора се нуждаят от теб. Ти си ценна в очите на Бога и Бог те обича като зеницата на окото си. Опитвай се да променяш нещата около себе си и да правиш неща, които те радват и удовлетворяват. Започни да се обичаш, за да можеш да обичаш и хората около теб. Започни да си правиш малки подаръци. Животът е хубав. Радвай се на всеки миг.
Във всяко човешко същество има една празнота, която само Бог може да я запълни, защото ние сме Богоподобни. Тази празнота се запълва с вяра във Всевишния. Подреди си приоритетите в живота по правилен начин и ще почувстваш удовлетворение.
Може би странно ще ти звучат тези мои думи, но опитай с молитва и четене. Това е изпитано и работи успешно.
Успех!
Виж целия пост
# 3
Определено мисля, че посещението на класически хомеопат е добра идея. Много по - добра от тъпкането с антидепресанти. Само трябва да имаш търпение за резултата от лечението.
Виж целия пост
# 4
Здравейте, аз бях също в депресия след раждането на сина ми преди 7 години. Дори ми изписаха лекарства да пия, казаха да не кърмя  детето докъто ги пия. Но не взех никакви лекарства. С вяра в Бог много се постига бъди сигурна. Много добре е написала жената по-горе. Трябва да бъдеш силна и се моли. Лекарствата само подтискат, затова и мъжа ми не ми разреши да ги пия. И е било за добре. Всичко отминава. Прави си много разходки и се радвай на живота. Желая ти успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия