Това кърмаческа стачка ли е???

  • 412
  • 7
Направо не съм на себе си #Cussing outОт 2 дена девойката при всяко хранене реве в несвяст #CrazyОще щом я сложа в позата за хранене и тя надува гайдата и отказва да яде....... Хваща ми зърното и започва да го опъва и да върти главата наляво и надясно ooooh! Най интересното е, че същото е и когато се изцедя и й дам от шишето - реве та се къса и единствения начин да се нахрани е ако я гоня с шишето наляво и надясно, а тя посмуква по една глътчица.......... Все едно, че я храня на сила Thinking Пробвах на тъмно, в друга стая, смених всички възможни пози - не и не....Рита, върти се цялата и това е........Сега съм предприела крайна мярка ще я чакам да огладнее хубаво и тогава ще се храним..... Вече тече 5-тия час, а тя още спи......притеснявам се Confused
Виж целия пост
# 1
На стачка ми прилича.Ама къде ще ходи,като огладнее?Изчакай и ще видиш!
А как сте с коликите?
В повечето случаи това дърпане и пищене е само няколко дни и минава от само себе си
Смени позата и се опитай да я храниш легнала.
И докладвай!  bouquet
Виж целия пост
# 2
ХМ,сега видях,че си писала за позата.
Тогава изчакай звярът да изгладнее и пробвай пак! newsm78
Виж целия пост
# 3
Мисля, че е стачка!...Мойта хубавица ми въртеше същите номера точно по това време...Само, че това продължи доста дългичко при нас - някъде около месец #Crazy ... Не искам да те стряскам. Просто бъди подготвена и подхождай с търпение, защото аз бях стигнала до границите на побъркването от притеснение. Sick ... И дори бях почнала да се цедя , пък да и давам от шишето ... и естествено девойката започна съвсем да се отбива...Но с куража даден ми от мамите във форума успяхме да се върнем ицзяло към кърменето и все още сме изцяло на кърма...
Така, че търпение и спокойствие!!! ... Не я насилвай, гушкай я , легни и я сложи до себе си голичка - да усеща тялото ти... и изчаквай сама да потърси гърдата!

УСПЕХ!!!

P.S. Не се притеснявай за спането! И моята спеше по 6-7 часа и не се будеше!... Но ти пробвай легнала и спейки й предлагай гърдата!...Ако не иска не й пречи!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви  bouquetмалко ме поуспокоихте, че не сме единствените... Praynig Колики отдавна нямаме (слава богу), аз и давам от шише, защото тя и без това ме хапе а сега е направо ад....Ако един цял ден й дам да суче от мен след това зърната са ми червени 2 дни и всичко което се допре до тях ме боцка ShockedПреди малко уж беше гладна , а едва изпи 100 гр. и започна да се върти, плюе и да бута с ръчички...... не знам, но все си мисля че на нейната възраст трябва да пие повече. Когато е нагърдата суче 3-4 минути и се отказва, а преди предлагах и другата даже ThinkingОт шишето пиеше по 130-150 гр.
Може просто от жегите да не й се яде - знам ли??
Виж целия пост
# 5
Махни го това шише,иначе съвсем ще се откаже!
Ти си шишето!
Нека знае,че няма друг начин да се нахрани освен да суче.
Виж целия пост
# 6
Не й давай от шише! Ще се отбие скоро - бъди сигурна! ... Освен , ако не искаш да я отбиваш рано.
Слагай я на гърдата и не гледай колко е изяла! Кърми на поискване...ако трябва и през 15 минути. Важно е колко изяжда за целия ден, а не на едно хранене!
Виж целия пост
# 7
Благодаря, че ме подкрепяте.....ще продължавам да упорствам - това е то - явно е така лесно нема Rolling Eyes

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия