Болки в 7-ми месец,моля за съвет!

  • 20 810
  • 14
Здравейте!Аз съм почти в 28 г.с. и онзи ден получих болки ниско от двете страни(не е дновременно, боли мие или от ляво или от дясно).Много се уплаших, отидах веднага на лекар,  казаха ми че трябва да влизам в болница на системи, но да отида на другата сутрин, понеже не носих багаж и т.н. а то беше вече късно.От ЖК ми казаха (понеже не са силни и не постоянни), че може първо да пробваме 10 дни домашно лечение с Магнерот и Но-Щпа, ако не минат болките тогава в болница SadУжастно ме е страх! Sad Не че ме боли непрестанно дори са леки и без контракции,Слава Богу PraynigИма ли и други с подобни оплаквания, който са на Магнерот?Кога трябва да подейства?Пия го от вчера, а днес сутринта пак ме наболя SadИмам чувството , че ме боли като направя някакво движение, разтегна се и т.н., понякога като застана в друго положение спира.Според вас, има ли възможност, тези болки да са от разтегнатите връзки, които придържат матката?Искрено се надвам да са от това Shocked...Предварително ви благодаря! Hug
Виж целия пост
# 1
Мале как си се ошашкала и е напълно разбираемо. Но щом си се консултирала с лекар, може би трябва да се успокоиш. За да ти действа магнерота, трябва да го приемаш продължително време. И щом си забелязала в какво положение не усещаш болката, просто стой так, т.е. почивка, никакви резки движения, напрягане, усилия и т.н. Дано всичко да е наред! Пожелавам ти го от сърце! Hug
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за подкрепата!Имам чувството, че ще полудея от страх! Sad
Виж целия пост
# 3
За домашно лечение важното е никакво ставане, само до тоалетна. Аз лежах така един месец, защото н еисках да съм в болница. Не се притеснявай, всичко ще е наред Hug
Виж целия пост
# 4
почивай повече
Виж целия пост
# 5
Както го описваш е по-скоро сраствания. Ако си имала предишни коремни операции, е почти сигурно че е това.
Виж целия пост
# 6
Усещам,че май у теб се е породил страх от преждевременно раждане.Не се шашкай в 7 мия месец се случва често бременната жена да си го помисли,че чак да си внуши,че има болки и т.н. не казвам,че това се е случило с теб де. Бъди спокойна и аз имах такива болки ниско долу ту от ляво ту от дясно казах ми,че е от нарастването на матката,но и аз пих магнерот и но шпа и многоооооо лежане и почивка. Пожелавам ти всичко да е наред и само спокойствие и почивка,но ако болките са силни веднага в болница.
Виж целия пост
# 7
Хей , спокойно.Матката се разтяга и понякога наболява рязко ту вляво , ту вдясно.Магнерота страшно много помага , така че споко.Необходима е почивка и много да лежиш.Никакви други занимания.Ставаш само до тоалетна и  пак в леглото. Добре е , че си се консултирала с доки.Аз почти през цялата бременност пих нош - па.Магнерота го пия от шестия месец  и ще го пия до утре/в девети месец съм вече/.Нищо неси пропуснала от болницата.И там щеше да лежиш и да пиеш магнерот и нош - па.Лека бременност!
Виж целия пост
# 8
Здравейте!Аз съм почти в 28 г.с. и онзи ден получих болки ниско от двете страни(не е дновременно, боли мие или от ляво или от дясно).Много се уплаших, отидах веднага на лекар,  казаха ми че трябва да влизам в болница на системи, но да отида на другата сутрин, понеже не носих багаж и т.н. а то беше вече късно.От ЖК ми казаха (понеже не са силни и не постоянни), че може първо да пробваме 10 дни домашно лечение с Магнерот и Но-Щпа, ако не минат болките тогава в болница SadУжастно ме е страх! Sad Не че ме боли непрестанно дори са леки и без контракции,Слава Богу PraynigИма ли и други с подобни оплаквания, който са на Магнерот?Кога трябва да подейства?Пия го от вчера, а днес сутринта пак ме наболя SadИмам чувството , че ме боли като направя някакво движение, разтегна се и т.н., понякога като застана в друго положение спира.Според вас, има ли възможност, тези болки да са от разтегнатите връзки, които придържат матката?Искрено се надвам да са от това Shocked...Предварително ви благодаря! Hug

Аз в 5-я месец бях с адски болки в кръста и силни контракции от бъбречна криза, биха ми няколко инжекции но-шпа и докрая на бременността пих магнерот и всичко беше ок. Задължително си направи изследване на урината, в моята имаше песъчинки, също ти препоръчвам и пълна кръвна картина да си направиш, за да си спокойна, че няма някакъв проблем.
Виж целия пост
# 9
Повече почивка,не вдигай тежко,абе въобще не се напрягай.Нека близките ти да помагат с дом.работа.
Аз също пия Магнерот,заради чувствителна матка,но дори си ходя на работа.Като ме заболи или опъне някъде просто сядам не мърдам и то отшумява.
Гледай по-оптимистично и се надявам и при теб като при мен да мине леко. Hug
Виж целия пост
# 10
Никакво напрягане...спокойствие...доста лежане...и много положителни мисли...
Стискам палци да се оправиш   bouquet
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря за укоражаващите думи! HugНастина ме успокоиха!Лежане, лежане и пак лежане, май-това най-помага...Малко се чувствам виновна, защото от началото на бремеността си не съм седнала, всеки ден на работа..., даже на лекаря отидох след работа EmbarassedА бебчо ми е най-важен, толкова ме е страх Cry Още един път ви благодаря !:hug:
Виж целия пост
# 12
При мен се получи същото в 7 месец, даже бях и със 1см.разкритие.Пих Магнерич /докато не влязох в 9 месец/и Но Шпа.Наистина си трябва повече лежане в такъв случай.Успокой се вземи си приятна книга или гледай ТВ, за да ти минава по-бързо времето.
Виж целия пост
# 13
Почивай много-това е начина
Виж целия пост
# 14
На мен също ми се случи в 28 г.с.,болки,1,5см разкритие,кървене,в болницата бях на системи и до края на бременността си лежах вкъщи.Друг начин няма-само почивка.Пиех магнерот от 5 месец още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия