Ориентирайте ме в сутиените?

  • 5 687
  • 25
От години си купувам един и същи модел сутиен с подплънки понеже най-добре ми стои. Но скоро една приятелка ме хвърли в тъч със един сутиен, който бил с вградена подплънка или нещо подобно, няма допълнителна подплънка към него пък и бил супер евтин. Гърдите и са 2 пъти по малки от моите, а като сложи сутиен изглеждат 2 пъти по големи и не знам как го прави това чудо без подплънки?  newsm78  Shocked Били сравнително нови модели от 1г. насам ги имало. Някой да ги знае? Абе иска ми се сутиен, който визуално да уголемява бюста. Пък и нали знаете колкото и да имаш все не ти стига.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
За тези специално незнам, но аз съм от няколко години със сутиените на Luna-Miracle.Продават ги в Seven Seconds. Те също нямат подплънка,която да се подпъхва, а са си с такава форма. Ефекта е -уау Sunglasses
Виж целия пост
# 2
Ето теми, в които можеш да прочетеш повече - има снимки и инфо за цените :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293099.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277418.0

Аз предпочитам Лормар и този модел го имам в два цвята (скоро ще станат 3  Laughing) - ще го видиш на първия линк още в поста на авторката. Наистина стои невероятно и то не за жени с малък бюст, а за жени направо без бюст hahaha
А пък ако можеха да се свалят и презрамките....   Crazy
Надявам се съм била полезна   bouquet
Виж целия пост
# 3
И аз искам такъв сутиен пък  Crossing Arms

Имам от гореспоменатите на Луна , удобен е, но не е това което искам.. Искам от тези , които изтласкват гърдите нагоре.. Ако се сещате  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Къде могат да се намерят въпросните сутиени на Lormar? Гледах ги в поста на dida_di -действително стоят страхотно на снимките.
Виж целия пост
# 5
Етам имат много добри попадения в тази насока....
предлагат модели  с  подплънки, повдига6ти и с други екстри...
Виж целия пост
# 6
Reflections също имат такива модели.
Виж целия пост
# 7
Май се сещам за какво става въпрос - едни китайски сутиени. Има ги на спирката на Окръжна, в магазинчетата, които гледат към болницата. Има голямо разнообразие там. По 4-5 лева са.
Виж целия пост
# 8
Reflections също имат такива модели.

И аз се сетих първо за тях. Направо правят чудеса.
Много се изкушавам да си взема един.
Виж целия пост
# 9
Къде могат да се намерят въпросните сутиени на Lormar? Гледах ги в поста на dida_di -действително стоят страхотно на снимките.
Ако си от София - мога да ти обясня точно къде са магазините, от които съм взимала - Дианабад  и на Графа.
Сигурна съм, че ги има и в много други магазини, просто аз от там съм взимала и знам, че ги има. Ако се интересуваш за номер и цвят - мога да отида утре до магазинчето в Дианабад и да попитам. Цената е около 40 лв.
Виж целия пост
# 10
Май се сещам за какво става въпрос - едни китайски сутиени. Има ги на спирката на Окръжна, в магазинчетата, които гледат към болницата. Има голямо разнообразие там. По 4-5 лева са.

Май са от тези понеже тя си купува предимно евтини сутиени. А и каза, че ги е взела от колхозния пазар и ми каза магазинчето. Накупила си е 4-5 бройки, но наистина правят чудеса. Днес ще посетя въпросния магазин и ще докладвам. А тези на Lormar изглеждат...  Shocked Crazy УАУУУУУУУ! Страхотни са аз ги гледах в анкетата и ми осанаха очите. Не знам каква е разликата между тях и евтините освен в качеството....!?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Имаш един сутиен на Lizabel, който беше с много дебели подплънки. Наистина като си го сложа и гърдите ми стават два пъти по-големи, но е супер не удобен.
Виж целия пост
# 12
Момичета обиколих магазините и намерих въпросните сутиени, но явно са направени само за малки гърди. Понеже и най-големите номера от колекциите им ми бяха малки.  Sad Но наистина са по 4-5лв. Нямах време да обикалям по-скъпите магазини да видя как стоят нещата с марковите сутиени, но ако някой знае да каже?
Виж целия пост
# 13
Момичета обиколих магазините и намерих въпросните сутиени, но явно са направени само за малки гърди. Понеже и най-големите номера от колекциите им ми бяха малки.  Sad Но наистина са по 4-5лв. Нямах време да обикалям по-скъпите магазини да видя как стоят нещата с марковите сутиени, но ако някой знае да каже?
Етам имат  4а6ки до Е
Виж целия пост
# 14
Момичета обиколих магазините и намерих въпросните сутиени, но явно са направени само за малки гърди. Понеже и най-големите номера от колекциите им ми бяха малки.  Sad Но наистина са по 4-5лв. Нямах време да обикалям по-скъпите магазини да видя как стоят нещата с марковите сутиени, но ако някой знае да каже?
Етам имат  4а6ки до Е

Е на кой номер отговаря от цифровата номерация? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия