Комшийски терор

  • 3 675
  • 40
Живеем в къща и съседът отсреща си има работилница с всевъзможни инструменти- банцинг, дрелки и т.н. Отвратителен шум по цял ден-няма събота,няма неделя. През нощта започва да гори разни пластмаси и смърди до сутринта.  #Cussing out  Подадохме жалба в полицията след като с него не можем да се разберем и се оказа,че бил в правото си щом спазвал часовете между 14 и 16ч и след 22ч.  Sad ooooh! #Cussing out Детето ми е травмирано от целия този шум и не смее да се доближи до къщата му, когато играе на улицата. Сблъсквали ли сте се с подобен случай и какво решение може да има?
Виж целия пост
# 1
АЙде ,айде. Като почнете да правите от мухата слон, та...Чак пък детето травмирано ooooh!Ами навсякъде има такива работилници- я за коли, или бяла техника. Наесен като почнат всички да режат дърва дали се травмира.Веднъж една подобна майка направи солена забележка на съседка ,че в 5 часа режат дърва , а детето спи. #Crazy
Виж целия пост
# 2
19 години съм живяла в къща и да ти кажа, ако не е той, ще е някой друг, няма оправия.

Подай си сигнал, да направят проверка, дано помогне.

galinela, всеки има право на спокойствие в собствения си дом, като си направи твоя комшия гаража на помещение за ремонт на коли, ще ме разбереш Tired

Виж целия пост
# 3
Може би това ,че е пълно около дома ми с такива гаражи не ми правят вече впечатление, колкото и да е шумно.Има срещу блока един дърводелски, един тенекеджийски. Чак сега чувам ,че някой реже дърва...Отивам навън да го... #2gunfire
Виж целия пост
# 4
АЙде ,айде. Като почнете да правите от мухата слон, та...

Ти па кво рипаш?
За щастие не всички сме "толерантни" като теб, иначе щяхме да сме напъно загубени.. 
Не мога да повярвам, че полицаите са казали, че  този бил в правото си..  Със сигурност не е.  Намери в клюкарника темата "Ще наритваме ли задници", там ще те посъветват какво да направиш.
Виж целия пост
# 5
През нощта започва да гори разни пластмаси и смърди до сутринта.  #Cussing out 

Пластмаси или кабели?  Wink
Опитай да разбереш, защото ако са кабели, 100% са крадени. Ако разбираш какво искам да ти кажа...  Whistling
Виж целия пост
# 6
Ей....пък умна кака Сийка бре... Simple Smile,ако вярно са кабели го е загазил с двата крака,стига да не бута нещо на полицайте,че го има и този вариант...
Виж целия пост
# 7
А тази работилница узаконена ли е ?
Има ли разрешителни да извършва такава дейност ?
Особено пък да гори разни неща ...
Плаща ли патент или данъци за тази си дейност ...
Ето тези неща тряба да разбереш . Съмнявам се да е на 100 % изряден  Confused
Иначе - искрено ти съчувствам !
Виж целия пост
# 8
Може би това ,че е пълно около дома ми с такива гаражи не ми правят вече впечатление, колкото и да е шумно ...

Докато има хора, които считат това положение за нормално, ще продължава и тормоза.
Виж целия пост
# 9
А тази работилница узаконена ли е ?
Има ли разрешителни да извършва такава дейност ?
Особено пък да гори разни неща ...
Плаща ли патент или данъци за тази си дейност ...
Ето тези неща тряба да разбереш . Съмнявам се да е на 100 % изряден  Confused
Иначе - искрено ти съчувствам !

Точно.
С подобна проверка накарах един собственик на гараж да спазва поне часовете за почивка...
Виж целия пост
# 10
А тази работилница узаконена ли е ?
Има ли разрешителни да извършва такава дейност ?
Особено пък да гори разни неща ...
Плаща ли патент или данъци за тази си дейност ...
Ето тези неща тряба да разбереш . Съмнявам се да е на 100 % изряден  Confused
Иначе - искрено ти съчувствам !
Aми изряден. Върши услуги на тоз и оня срещу заплащане. С кабелите също е възможно Thinking. Но какво мога да направя?!!!И работи като параджия в прокуратурата Grinning Laughing Confused
Виж целия пост
# 11
 hahahaС това трябваше да започнеш.....
Виж целия пост
# 12

Aми изряден. Върши услуги на тоз и оня срещу заплащане. С кабелите също е възможно Thinking. Но какво мога да направя?!!!И работи като параджия в прокуратурата Grinning Laughing Confused
PeaceС това трябваше да започнеш наистина.
Виж целия пост
# 13
По-скоро с това Tired
... И работи като параджия в прокуратурата Grinning Laughing Confused
Виж целия пост
# 14
Изпитала съм го. Съседката не се разбира със свекърва ми и реши по някакъв начин да ни прави напук. Точно когато простра прането, тя запалваше огън под терасата, нямате си идея какъв ужас беше, докато...не ни подпали един ден. Две пожарни дойдоха да гасят пожара, явно се стресна и оттогава се случва мноого рядко. Пак ме окадява от време на време, ама се трай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия