Подходяща чаша с накрайник за АМ?

  • 1 941
  • 24
Някой има ли представа коя марка или кой тип чашки с накрайници стават за пиене на АМ. От опит знам, че тези с клапи се запушват. Пробвала съм на Авент, Нуби - не става. Търсих по магазините някаква най-обикновена чашка с накрайник с дупки като от едно време, но не открих. Дали може да се намери нещо подходящо???
Виж целия пост
# 1
Аз взех една, мисля, че е на Нуби , с някакви джаджи за бавно и бързо изтичане на течноста, но не тече изобщо с тях. Просто ги отстраних и сега е обикновенна чашка с накрайник с 3 дупки. Бебчо е на 9 месеца и малко се задавя, но постепенно ще свикне. Имаше и чашки с по 1 или 2 дупки, има ги по магазините.
Виж целия пост
# 2
имам  такава на Нуби:

и такава на Плей Скуул:

взех ги по препоръка на други майки тук, не сме ги ползвали още, вие от кои на Нуби не сте доволни?
Виж целия пост
# 3
Има една чаша на Нуби , която е със силиконов накрайник и е много мек. А можеш да вземеш със сламка вместо с накрайник. За мен чашите на Нуби са най добрите.
Виж целия пост
# 4
тази със силиконовия накрайник хубава ли е? защото аз нея съм показала, такава съм взела  newsm78
Виж целия пост
# 5
Имам една на нуби с капаче, накрайник с 3 дупки и клапа за бързо/бавно. Но не ми е хрумвало да отстраня клапата...С нея не тече.
Ще взема да пробвам.

Simplyaven, Чашата на Плей Скуул откъде я купихте?
Виж целия пост
# 6
аз съм в Канада, но знам че ги има и в някои страни в Европа. можеш да провериш на сайта им: http://www.hasbro.com/playskool/ и ако имаш познати в Европа да ти пратят  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз взех една, мисля, че е на Нуби , с някакви джаджи за бавно и бързо изтичане на течноста, но не тече изобщо с тях. .
и аз купих такава и се чудя какво е това бързо и бавно изтичане, като наистина не тече изобщо.

Питам се и друго - не е ли по-добре бебоците да се учат направо да отпиват глътка по глътка от най-обикновена чаша (когато става дума за вода, не за АМ, разбира се/ и дали не беше излишна тази специалната . . ... и  вече давам да пиийва по малко от ръба на обикновена чашка

Виж целия пост
# 8
Ти ме уби-ние пиехме само с чаша на Авент с накрайник-първо мек,после твърд-не ми се е запушвала никога. NaughtyТова,че на теб ти се запушва,не значи,че по принцип се запушва.
Виж целия пост
# 9
Аз взех една, мисля, че е на Нуби , с някакви джаджи за бавно и бързо изтичане на течноста, но не тече изобщо с тях. .
и аз купих такава и се чудя какво е това бързо и бавно изтичане, като наистина не тече изобщо.

Питам се и друго - не е ли по-добре бебоците да се учат направо да отпиват глътка по глътка от най-обикновена чаша (когато става дума за вода, не за АМ, разбира се/ и дали не беше излишна тази специалната . . ... и  вече давам да пиийва по малко от ръба на обикновена чашка

Колко е голямо твоето бебче, че на моето май му е рано още за обикновена чаша newsm78
Виж целия пост
# 10
   И аз ползвам накрайниците на Авент и досега не са се запушвали.
Виж целия пост
# 11
имам на нуби-дави се
купих от фантастико обикновена чаша с твърд накрайник за 1.20 лв. и съм доволна Laughingдаже и венците чешем
Виж целия пост
# 12
Здравейте,
и аз да ви попитам доволни ли сте от чашите на AVENT и дали сте използвали тези на BFREE?
Видях ,че продават накрайник за шише на AVENT,но и той беше с клапа за регулиране на изтичането.
Виж целия пост
# 13
Аз съм много доволна от Авент
Виж целия пост
# 14
Хм, при тази противоречива инфермация за Авент, ще взема пак да опитам. Иначе пиеме вода с такъв накрайник, но веднъж пробвах с АМ и си спомням, че се запуши...А чаша без клапа е почти невъзможно да намериш...Трябва да видя във Фантастико.. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия